Aircon Watch – miniatúrna smart klimatizácia na vašom zápästí

Tak tomuto sa hovorí revolučný produkt. Kickstarter umožnil zrod ďalšiemu zaujímavému projektu, tentokrát sa jedná o Aircon Watch, hodinkám, ktoré vám budú regulovať vašu teplotu.

Či už patríte medzi ľudí, ktorým je neustále zima, alebo máte naopak návaly tepla, Aircon Watch sľubuje, že túto situáciu vyrieši. Ponúka hodinky, ktoré slúžia ako personálna klimatizácia, ktorá vás cez zápästie zohrieva alebo ochladzuje.

ZDROJ | Aircon

Pozrite siWheel – gramofón novej generácie z Kickstarteru

Autori projektu hovoria, že pomocou zmeny teploty zápästia sa dá oklamať mozog, ktorý reaguje na vonkajšie stimuly a tým pádom by ste nemali cítiť pocit chladu alebo tepla.

Aircon Watch sa hodia do viacerých situácií, ako napríklad pri častom cestovaní s neustálymi klimatickými zmenami, pri kempovaní alebo aj pri svalovej horúčke.

Pre ľudí, ktorí musia nosiť do práce oblek je Aircon Watch tiež ideálnym riešením, keďže aj v letných mesiacoch ponúkajú hodinky potrebné ochladenie, takže by ste sa v obleku nemali tak potiť.

ZDROJ | Aircon

Pozrite siKello – revolučný budík z Kickstarteru

Jediným mínusom môže byť trochu zvláštny dizajn, s ktorým sa mohli autori o niečo viac pohrať. Autori projektu tiež hovoria, že hodinky vám vedia zmeniť teplotu iba v priebehu piatich sekúnd a to vďaka technológií Climacon.

Čo sa týka nabíjania, Aircon Watch disponujú 400 mAh batériou, ktorá by mala poskytnúť 48 hodín výdrže v režime standby, 4 hodiny v režime ochladenia a 8 hodín v režime zohrievania.

Zaujímavá technológia si na Kickstarteri získala už svojich fanúšikov a za prvých pár dní vyzbierali až 300-násobok cieľovej sumy.

ZDROJ | Aircon

Pozrite siMicrosoft predstavil termostat postavený na Windows 10 a Cortane

Výbornou správou je, že samotné hodinky Aircon Watch vás nezruinujú. Predobjednávková cena je 79 dolárov s plánovaným odosielaním už tento december. Ideálny mesiac sa zohriať.

Kickstarter sa tentokrát skutočne prekonal a priniesol revolučný produkt, ktorý si získa tisíce ľudí po celom svete.

ZDROJ | Aircon

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku