Ahaaa – slovenská aplikácia, ktorá vám osvieži pamäť pri telefonátoch

Zrejme ste už zažili situáciu, kedy ste si okamžite po ukončení hovoru spomenuli, že ste zabudli osobe na druhej strane hovoru niečo povedať. S aplikáciou Ahaaa sa vám to už nestane.

Aplikácia Ahaaa slúži ako poznámkový blok spojený s vašim telefónnym zoznamom. V aplikácii si môžete k akémukoľvek číslu alebo kontaktu pripísať krátku poznámku, ktorá sa vám pri najbližšom telefonáte s danou osobou zobrazí priamo na displeji aj bez toho, aby ste museli aplikáciu opätovne otvárať.

Poznámka je zakomponovaná priamo do obrazovky, ktorú vidíte pri odchádzajúcom alebo prichádzajúcom hovore a vďaka výraznej farbe ju ani v jednom prípade určite neprehliadnete. Ak vývojára aplikácie podporíte minimálne sumou 1,19 €, aplikácia vám umožní priamo pri vytváraní poznámky upraviť farbu pozadia a textu poznámky pre každú poznámku individuálne. Týmto príspevkom sa tiež odomkne zálohovanie poznámok.

Pozrite siHit the Light – neónové umenie s krátkou životnosťou

Tento finančný príspevok je samozrejme dobrovoľný a aplikácia je plne funkčná aj bez jeho zaplatenia. Najprv si tak môžete vyskúšať, či je pre vás aplikácia užitočná a následne môžete podporiť lokálneho vývojára, ktorý tak bude môcť pokračovať v jej ďalšom vývoji.

Pri poslednej aktualizácii do aplikácie pribudla možnosť úpravy a vymazania poznámky priamo z obrazovky hovoru a v niektorej z najbližších aktualizácií by do aplikácie mali doraziť aj jednorazové poznámky, ktoré sa po prvom telefonáte s vybranou osobou automaticky vymažú.

Ahaaa90%

Veľkosť:
2,3 MB
Platforma:
Android 5.0 alebo novší
Cena:
0,00 €

Vďaka aplikácii Ahaaa sa vám už nestane, že by ste počas telefonátu niečo zabudli prebrať. Priamo na obrazovke hovoru totiž uvidíte poznámky, ktoré si k danému kontaktu uložíte.

Komentáre k článku