Adobe Post – vytvorte si jednoduchú grafiku priamo na iPhone

Známy tvorca Photoshopu, spoločnosť Adobe, má v obchodoch s aplikáciami niekoľko zaujímavých výtvorov. Nedávno k nim pribudla aj aplikácia Adobe Post, pomocou ktorej si môžete veľmi jednoducho vytvoriť zaujímavú grafiku priamo na vašom iPhone.

https://youtu.be/qw5lDZSWehI

Ak potrebujete rýchlo vytvoriť jednoduchú grafiku, prípadne plagát na školský večierok alebo nejakú vašu akciu, môže byť aplikácia Adobe Post veľmi dobrým riešením. Jednoducho pomocou tejto aplikácie môžete do svojho projektu pridávať fotografie, texty, meniť farby a podobne. Samozrejme máte k dispozícii aj niekoľko pripravených šablón, ktoré vám vytvorenie svojej prvej grafiky uľahčia.

Adobe Post 9 Adobe Post 10

Pre využitie Adobe Post sa budete musieť prihlásiť pomocou Adobe ID, alebo pomocou sociálnej siete Facebook. Je to potrebné preto, aby ste mohli pristupovať k návrhom, ktoré vytvorili iní používatelia aplikácie. Vy si ich totiž môžete hravo priamo tejto aplikácie upraviť podľa svojich potrieb.

Adobe Post 2 Adobe Post 1

Pri upravovaní jednotlivých grafík môžete meniť všetky jej prvky, ako sú fotografie a texty. Pri úprave textov máte k dispozícii limitované množstvo fontov, takže sa v tomto prípade určite nejedná o plnohodnotnú profesionálnu aplikáciu. Možnosti úprav sú však natoľko bohaté, že bez problémov môžete vytvoriť zaujímavý návrh.

Adobe Post 7 Adobe Post 8

Pri úprave máte k dispozícii aj niekoľko základných filtrov, ktoré kompletne zmenia vzhľad danej grafiky. Potešeí aj to, že priamo v aplikácii môžete vyhľadávať v databáze voľne šíriteľných fotografií, takže rýchlo nájdete vhodný obrázok aj bez toho, aby ste ho mali uložený vo svojom smartfóne.

Svoje výtvory môžete priamo zdieľať pomocou menu v iOS, prípadne pomocou aplikácie na sociálnych sieťach Instagram, Facebook, Twitter, alebo si ich jednoducho uložiť do smartfónu.

Adobe Post73%

Veľkosť:
60,8 MB
Platforma:
iOS 8.0 a novší
Cena:
0,00 €

Veľmi dobrá aplikácia, ak potrebujete kdekoľvek na svete rýchlo pomocou iPhone vytvoriť jednoduchú grafiku na plagát. Postačí si zvoliť obrázok, pridať potrebné texty, nastaviť filtre a farby a je to.

Komentáre k článku