Addappt – Konečne navždy aktuálne kontakty?

Určite ste sa už stretli s tým, že ste sa po dlhšom čase chceli ozvať známemu, ale číslo, ktoré ste na neho mali, už jednoducho nefungovalo. Toto by sa nestalo, ak by ste obaja používali aplikáciu Addappt.

Addappt iOS_01 Addappt iOS_04

Všetci máme vo svojom zozname kontaktov stovky a mnohí až tisíce kontaktov, ktorým sa pravidelne menia čísla, e-mailové adresy, alebo adresy pre doručenie pošty. Sledovať tieto zmeny a neustále si detaily jednotlivých kontaktov upravovať vo svojom zozname dá poriadne zabrať. Tento problém chce navždy vyriešiť Addappt, aplikácia, ktorá od základov mení to, ako sa o svoje kontakty staráme.

https://youtu.be/77cNjdPKRXY

Ak by sme mali túto aplikáciu zhrnúť, tak by sa jedná o formu sociálnej siete, v ktorej máte svoj zoznam kontaktov. V tej istej sieti alebo tú istú aplikáciu musia používať aj ľudia vo vašich kontaktoch. Ak sa niekto z nich rozhodne zmeniť svoj kontakt (číslo, e-mail, adresu), upraví detaily vo svojej karte a všetci používatelia aplikácie, ktorí sú s ním prepojení, okamžite získajú aktualizované údaje o tomto kontakte.

Addappt iOS_02 Addappt iOS_03

Addappt má skutočne veľký potenciál, podmienkou však je, aby ho ľudia používali. Ak sa tak stane, budete mať vždy aktuálne kontakty na všetkých svojich zariadeniach. To, či toto riešenie bude úspešné, záleží výhradne od toho, koľko používateľov bude Addappt reálne používať. V opačnom prípade totiž získate len alternatívnu aplikáciu pre zobrazenie vašich kontaktov.

Addappt iOS_05 Addappt iOS_06

To však nemusí byť až taký problém, keďže aplikácia obsahuje vydareného správcu kontaktov s možnosťou nastavenia obľúbených kontaktov či rýchleho volania alebo poslania SMS správy kliknutím na ikonu daného kontaktu. Priamo z aplikácie navyše môžete pomerne jednoducho vyzvať niekoho z vašich kontaktov, aby túto aplikáciu vyskúšal a takto dať vedieť, že ju používate aj vy.

Samotná aplikácia je okrem iOS dostupná aj na Android. Majitelia Windows smartfónov ju bohužiaľ zatiaľ používať nemôžu.

Addappt

Veľkosť:
10,9 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a vyšší, iOS 7.0 a vyšší
Cena:
0,00 €

Aplikácia Addappt predstavuje synchronizovaný zoznam vašich kontaktov, ktorý je vždy aktuálny a to bez potreby vášho zásahu, alebo pracného prepisovania detailov jednotlivých kontaktov.

Komentáre k článku