ADATA uvádza SD600, externý SSD disk s 3D NAND

ADATA predstavila externý SSD disk SD600, ktorý využíva vysokokvalitné obvody a dosahuje prenosové rýchlosti až 440 MB/s pre čítanie a 430 MB/s pre zápis.

ZDROJ | ADATA

Vo vnútri SSD disku SD600 nájdete 3D TLC NAND Flash obvody. ADATA, rovnako ako ostatní výrobcovia, sa presúva k pamätiam založeným na 3D (vrstvenej) technológii, vďaka ktorej je možné dosiahnuť vyššiu hustotu, spoľahlivosť a výdrž uložených dát v porovnaní so staršou technológiou 2D (rovinnou).

ZDROJ | ADATA

Novinka dosahuje prenosové rýchlosti až 440 MB/s pre čítanie a 430 MB/s pre zápis. Vďaka tejto rýchlosti skracuje SD600 čas nahrávania súborov a zlepšuje tak výkon hier a iných aplikácií, u ktorých je potrebný rýchly prístup k uloženým dátam. DRAM cache a SLC cache s nepretržitým výkonom umožňuje SSD disku vyrovnanať sa i s náročnými požiadavkami.

Pozrite siNajmenší 512 GB SSD disk je menší ako poštová známka

Zariadenie váži iba 90 g, teda menej než polovicu v porovnaní s tými najľahšími externými diskami. Používatelia ho tak jednoducho prenesú bez toho, aby cítili prílišné zaťaženie svojich batohov alebo iné nepohodlie. K zariadeniam sa SD600 pripája cez USB 3.1..

ZDROJ | ADATA

SD600 prichádza na trh v kapacitách 256 GB a 512 GB a je dostupný v čiernom a červeno-čiernom farebnom variante. Jeho dizajn má tiež umožniť odolnosť voči nárazom.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku