Acer Switch 7 Black Edition – 2-in-1 s dedikovanou grafikou a bez ventilátora

Ďalšou novinkou z dielne Acer na výstave IFA 2017 v Berlíne je Acer Switch 7 Black Edition, štýlové 2-in-1 zariadenie, ktoré sa nenechá zahanbiť ani pred profesionálmi.

https://www.youtube.com/watch?v=SLti20q__s4

Hneď na začiatok je vhodné o tomto notebooku povedať to, čím sa Acer pri ňom pýši. Acer Switch 7 Black Edition je údajne prvým bezventilátorovým notebookom 2-in-1, ktorý je vybavený dedikovanou grafikou. Konkrétne je to model NVIDIA GeForce MX150.

IFA 2017Acer dopĺňa svoje herné portfólio o doteraz najvýkonnejší desktop

Aj vy sa pýtate ako to Acer dosiahol? Môže za to inovatívna bezventilátorová chladiaca technológia Dual LiquidLoop, ktorú vyvinul Acer.

https://www.youtube.com/watch?v=2YfXGqmDkS4

Výkon tomuto zariadeniu dodáva procesor Intel Core i7 8. generácie, takže v spojení so spomínanou grafikou ho využijú aj profesionáli nie len v kanceláriách, ale predovšetkým na cestách, či už manažéri, kreatívci a podobne.

Pozrite siAcer Switch 5 a Switch 3 – výkonné novinky z radu 2-in-1

Switch 7 Black Edition dostal do vienka 13,5-palcový IPS displej s rozlíšením 2 256 x 1 504 px a bez pripojenej klávesnici má hmotnosť necelých 1,15 kg.

Switch 7 Black Edition má ešte jedno prvenstvo, tento raz v rámci značky. Je to prvé zariadenie od Acer-u, ktoré je vybavené patentovaným stojanom Acer AutoStand. Jeho unikátom je, že sa môže automaticky vysunúť i zasunúť.

recenziaAcer Switch Alpha 12 – silný procesor a tiché chladenie

No a nesmieme opomenúť dôležitú súčasť výbavy novinky, stylus. Vylepšené vstavané dotykové pero využíva technológiu Wacom EMR, vďaka ktorej rozpoznáva 4 096 úrovní tlaku.

ZDROJ | Acer

Taktiež podporuje detekciu naklonenia pera pre ovládanie uhlov, šírky alebo tieňovania pri využívaní funkcie Windows Ink. Stylus v novom Switch 7 Black Edition sa tentokrát zaobíde bez batérie. Dizajnéri či návrhári si s týmto perom prídu na svoje.

ZDROJ | Acer

Operačným systémom novinky je, pochopiteľne, Windows 10, a to vo verzii Home. Zariadenie podporuje funkciu Windows Hello, má integrovaný optický snímač odtlačku prstov, ktorý je umiestnený pod sklom na pravej strane tabletovej časti a pomocou funkcie POA (Power on Authentication) umožňuje zapnúť notebook a dotykom sa ihneď prihlásiť.

ZDROJ | Acer

Určite už netrpezlivo čakáte, koľko táto „sranda“ stojí. V našom regióne by sa Acer Switch 7 Black Edition mal začať predávať v decembri 2017 za cenu od 1 999 €.

ZDROJ | Acer

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2017 ďakujeme spoločnosti Samsung.

ZdrojAcer

Komentáre k článku