Acer Swift 7 je opäť najtenším notebookom na svete

ZDROJ | Acer

Acer sa nevzdáva a na výstave CES 2018 predstavil najtenší notebook na svete. Zatiaľ, ale hlavne opäť. A znova je ním Acer Swift 7.


Keď na IFA 2016, áno, pred takmer rokom a pol, Acer ukázal vtedajšiu verziu modelu Swift 7, postavil sa na čelo výrobcov notebookov hrúbkou pod 1 cm s výbavou a výkonom hodným vlajkovej lode. V tomto trende sa prezentuje aj najnovšia verzia Swift „sedmičky“.

ZDROJ | Acer

Ten má teraz len 8,98 mm, čím sa dostáva na hrúbku mnohých smartfónov a ďalšie ňou aj prekonáva. Pritom je vybavený výkonným procesorom Intel i7siedmej generácie, 256 GB PCIe SSD úložiskom a 8 GB LPDDR3 RAM pamäťou.

Pozrite siAcer Swift 7 – (zatiaľ) najtenší notebook na svete

Hliníkové unibody telo skrýva nový dotykový IPS displej, zväčšený na 14 palcov, s technológiou Acer Color Intelligence, skvalitňujúcou obraz pri pohľade zo všetkých uhlov. Operačný systém Windows 10 a čítačka odtlačkov prstov, umožňujúca prihlásenie prostredníctvom Windows Hello sú jeho ďalšími benefitmi.

ZDROJ | Acer

Pozrite siAcer Swift 5 – ľahký kovový notebook na cesty

Pri batérii výrobca deklaruje výdrž 10 hodín. No čo je podstatnejšie, nový Swift 7 dostal vstavané 4G LTE pripojenie prostredníctvom Intel XMM. Okrem slotu pre Nano SIM kartu má Swift 7 technológiu eSIM, ktorá umožňuje stiahnutie eSIM profilov.

ZDROJ | Acer

Pozrite siAcer Predator Orion 9000 – šialený herný desktop na kolieskach

Notebook je pritom dodávaný s profilom spoločnosti Transatel, ktorý poskytuje 1 GB bezplatných dát počas jedného mesiaca v 48 krajinách, vrátane Slovenska. Okrem toho je tu prítomné bezdrôtové pripojenie 802.11ac s technológiou 2×2 MIMO.

ZDROJ | Acer

Vynovený Acer Swift 7 bude v oblasti EMEA dostupný v priebehu apríla za cenu od 1 699 €.

ZdrojAcer

Komentáre k článku