Acer Revo Base Mini PC – šikovný a malý pomocník

ZDROJ | Acer

Acer sa už na tohtoročnej výstave IFA ukázal ukázal a predstavil nám svoju hernú mašinu, za ktorú získal aj ocenenie redakcie v kategórii najlepší notebook. Vyzerá to tak, že s predstavovaním ešte neskončil, a tak tu teraz máme naopak niečo pre menej náročných.

Acer Revo Base Mini 2
ZDROJ | Acer

Acer Revo Base Mini PC. Tak znie novinka, ktorá dopĺňa existujúce portfólio Revo Base. Rozmermi 140x140x53 milimetrov a objemom jedného litra sa jedná o malú krabičku, ktorá sa zmestí takmer kdekoľvek.

Pozrite siAcer Predator 21 X – najvýkonnejšie monštrum so zakriveným displejom

Netreba sa ale nechať zmiasť. Tento malý pomocník v sebe v najvyššej konfigurácii môže mať Intel Core i7. Kvôli kompaktnému telu však pravdepodobne pôjde o šetrný procesor šiestej alebo siedmej generácie. Grafický výkon tiež nebude veľmi veľký a pôjde o integrované riešenie od Intelu.

Acer Revo Base Mini 4
ZDROJ | Acer

Pozrite siAcer Swift 7 – (zatiaľ) najtenší notebook na svete

8 GB pamäte RAM by na kancelársku prácu malo plne postačovať. Na väčšie dáta poslúži buď HDD, ktoré môže byť veľké až 2 TB alebo rýchle, 256 GB SSD. Acer Revo Base Mini je navrhnutý tak, aby sa ku obom komponentom dalo ľahko dostať, a tak by prípadná neskoršia výmena nemala byť problematická.

Acer Revo Base Mini 3
ZDROJ | Acer

Pre pripojenie klávesnice či myšky poslúžia 4 USB 3.1 porty, ako aj HDMI port či slot na pamäťové karty. Internetové pripojenie zaistí štandard 802.11ac.

Pozrite siAcer Spin 7 – konvertibilná novinka s najtenším telom

Cena a dostupnosť zatiaľ nie sú známe.

 

ZdrojAcer

Komentáre k článku