Acer predstavil Predator Triton 300 a herný kokpit Predator Thronos Air

ZDROJ | Acer

Acer dnes na technologickej výstave IFA v Berlíne predstavil herný notebook Predator Triton 300, vynovený Predator Triton 500 s 300 Hz displejom a herný kokpit Predator Thronos Air ako vystrihnutý zo sci-fi filmu.


Najnovším prírastkom do rodiny počítačov Triton je model Predator Triton 300, ktorý je určený najmä pre stredne náročných hráčov, ktorí potrebujú svoj herný notebook často prenášať. Novinka totiž vyniká tenkou hliníkovou konštrukciou s hmotnosťou 2,3 kilogramu, čo je vzhľadom na jeho výbavu pomerne málo.

ZDROJ | Acer

V útrobách tejto konštrukcie v najvyššej konfigurácii môžeme nájsť procesor Intel Core i7 deviatej generácie spolu s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1650. Základnú operačnú pamäť DDR4-2666 RAM s kapcitou 16 GB je možné rozšíriť o ďalších 16 GB.

ZDROJ | Acer

Hráči budú mať k dispozícii až dva 1TB PCIe NVMe SSD disky zapojené v režime RAID 0 a až 2TB pevný disk. O stabilný prenos dát počas hrania hier sa postará Killer Wi-FI 6 AX 1650 spolu s Killer Ethernet modulom.

Pozrite siEurópska centrálna banka varuje pred kryptomenou Libra od Facebooku

O zobrazenie sa postará 15,6” IPS displej s Full HD rozlíšením, obnovovacou frekvenciou 144 Hz a odozvou 3 milisekundy. Po zvukovej stránke herné zážitky doplní technológia Waves Nx, ktorá sa má postarať o simuláciu priestorového zvuku. Notebooku samozrejme nesmie chýbať ani viaczónové RGB podsvietenie klávesnice so samostatnými klávesami Turbo a Predator Sense.

ZDROJ | Acer

Vyšší model Predator Triton 500 dostal nový 15,6” Full HD displej s obnovovacou frekvenciou 300 Hz. Rámčeky okolo displeja majú šírku 6,3 milimetra, čím bol vytvorený celkový pomer 81 % medzi veľkosťou obrazovky a tela. Triton 500 taktiež využíva procesory Intel Core i7 deviatej generácie.

ZDROJ | Acer

Možno trochu nevšednou novinkou je herné kreslo Predator Thronos Air, ktoré okrem samotného kresla ponúka aj modulárny stôl a rameno pre tri monitory. Inými slovami ide o herný kokpit, v ktorom si hráči môžu užívať maximálny komfort.

ZDROJ | Acer

Kreslo vo vnútri je možné nastaviť do uhlu 130° a mimo neho až do 180°. Kreslu dokonca nechýbajú ani masážne funkcie a v kokpite nájdeme aj opierky na nohu. Acer okrem toho ku kreslu ponúkne aj držiak na nápoj, slúchadlá alebo USB rozbočovač si webkameru pre stream na YouTube, Twitch alebo Mixer.

ZDROJ | Acer

Informácie o cene a dostupnosti jednotlivých noviniek zatiaľ nemáme. Spoločnosť by ich však mala uverejniť ešte dnes.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku