Acer Predator X27 – špička medzi hráčskymi monitormi

Spoločnosť Acer predstavila nový monitor hráčskej série. Ten má názov Acer Predator X27 a okrem iného ponúkne 4K Ultra HD, HDR i G-SYNC.

https://youtu.be/Cuv9d9Oe540

Vo februári spoločnosť AOC priniesla na trh zakrivené herné monitory s obnovovacou frekvenciou 144 Hz. Acer nenecháva nič na náhodu a jeho nový Acer Predator X27 disponuje len tými najnovšími technológiami.

Základom každého hráčskeho panelu je rozlíšenie. To je v tomto prípade viac než postačujúce. Ako už názvu vyplýva, monitor má 27 palcov a na jeho ploche nájdeme 4K Ultra HD rozlíšenie spolu s G-SYNC a HDR podporou.

ZDROJ | Acer

Displej je potom založený na podobnej technológii, akú využívajú i televízory s názvom Quantum Dot. To znamená, že panel má 384 individuálne kontrolovaných LED oblastí, ktoré umožňujú vysoký kontrast HDR.

Novinkou je aj technológia ULMB (Ultra Low Motion Blur), ktorá spraví z rýchlo sa pohybujúcich objektov hladké animácie. Funkcia Tobii, ktorá sleduje oči si do nového monitora našla miesto tiež.

Bližšie detaily o Acer Predator X27 zverejnené neboli. Nevieme teda, kedy príde na trh ani koľko bude stáť. Monitor s takouto výbavou ale jednoznačne nebude pre každého.

 

ZdrojAcer

Komentáre k článku