Acer Predator Orion 5000 – ideálny stroj pre dlhé, herné večery

Acer bol tento týždeň bohatý na oznámenia a to najmä pre herný svet. Po Acer Predator Helios notebookoch prichádza ďalšie herné delo. Tentokrát sa jedná o počítač Acer Predator Orion.

https://www.youtube.com/watch?v=3EczMPQpBa4

Okrem modelu Acer Predator Orion 5000, predstavila táto spoločnosť aj model Predator Orion 3000. Čo ponúkajú a aké sú medzi nimi rozdiely?

Acer Predator Orion 5000

Po dizajnovej stránke sa počítačová skriňa môže pochváliť priehľadným bočným panelom. O prúdenie vzduchu sa stará technológia IceTunnel 2.0, ktoré rozdeľuje vzduch do rôznych zón a každá z nich má vlastný odvod tepla.

Novinka disponuje procesorom Intel Core i7+ 8700K ôsmej generácie v kombinácii s čipsetom Intel Z370 1 a až 2-way grafickým riešením kariet Nvidia GeForce GTX 1080 Ti v režime SLI.

Vo vnútri tiež nájdeme 32 GB pamäť Intel Optane. Zaujímavou je tiež technológia vysokorýchlostného sieťového riešenia Killer LAN. Počítač tiež disponuje držiakom na headsety a držadlom pre jednoduché prenášanie ak sa s počítačom rozhodnete ísť na LAN party.

ZDROJ | Acer

Pozrite siAcer Predator Helios 500 – herné delo s extrémnym výkonom

Acer Predator Orion 3000

ZDROJ | Acer

Podobne ako prvý menovaný, aj tento počítač disponuje procesorom Intel Core i7+ ôsmej generácie a grafickou kartou Nvidia GeForrce GTX 1080. Takáto zostava nebude mať problém ani s náročnými VR hrami.

Napriek vysokému výkonu sa jedná o strednú triedu herného počítača. No ani tomuto modelu nechýba priehľadná skriňa s ochranou proti elektromagnetickému rušeniu, RGB osvetlenie a vstavané držiaky na headsety.

ZDROJ | Acer

Acer rozšíril tiež svoju ponuku herných periférií o výkonnú hernú myš Acer Predator Cestus 510, hernú stoličku Acer Predator Gaming Chair, herný kufor Acer Predator Hard Case, mechanickú klávesnicu Acer Predator Aethon 500 či dokonca podložku pod myš Acer Predator Mousepad.

Čo sa týka dostupnosti a cien, Acer Predator Orion 5000 sa začne predávať v júni za cenu, ktorá začína na 1 699 €. Druhý model, Acer Predator Orion 3000 sa začne predávať až v júli za cenu 1 299 €.

ZdrojAcer,Acer 2

Komentáre k článku