Acer Predator Helios 500 – herné delo s extrémnym výkonom

ZDROJ | Acer

Tento týždeň praje herným notebookom. Po Razer Blade prichádza Acer Predator Helios 500 a Acer Predator Helios 300 Special Edition.

Acer Predator Helios 500

https://www.youtube.com/watch?v=WTtvyagBw4o

Notebook ponúka sympatický dizajn v čiernom farebnom spracovaní s modrým osvetlením. Nechýba klávesnica s RGB podsvietením.

Predator Helios 500 disponuje procesorom Intel Core i9+ ôsmej generácie, ktorý sa dá pretaktovať a tiež pretaktovateľnou grafickou kartou Nvidia GeForce GTX 1070.

Notebook disponuje pamäťou Intel Optane 1, ktorá zrýchľuje odozvu a znižuje dobu načítania. Nechýba 64 GB RAM.  Notebook je ideálny na hranie AAA titulov a tiež na herné streamovanie.

ZDROJ | Acer

O displej sa stará 4K Ultra HD, no v rámci konfigurácie si môžete zvoliť aj Full HD rozlíšenie. Čo sa týka pripojení, notebooku nechýbajú dva Thunderbolt 3 porty a HDMI 2.0 pre pripojenie troch externých monitorov súčasne.

O zvuk sa starajú dva reproduktory, subwoofer a technológia Acer TrueHarmony a Waaves MAXXAudio a Waves Nx pre 3D audio.

Acer Predator Helios 500 sa chváli aj svojím unikátnym systémom chladenia, o ktoré sa starajú dva kovové ventilátory AeroBlade 3D s piatimi heatpipe, ktoré rozvádzajú studený vzduch a zároveň uvoľňujú ten horúci. Cez aplikáciu PredatorSense si viete ovládať rýchlosť ventilátorov.

ZDROJ | Acer

Pozrite siRazer Blade – nový kompaktný notebook, ktorý je zároveň herným delom

Acer Helios 300 Special Edition

ZDROJ | Acer

Druhá predstavená novinka, Acer Predator Helios 300 Special Edition, ponúka biele farebné spracovanie so zlatým lemovaním, ktoré pôsobí luxusne.

Novinka disponuje 15,6″ Full HD displejom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz a procesorom Intel Core i7+ ôsmej generácie a grafikou Nvidia GeForce GTX1060. Okrem toho nechýba 16 GB DDR4 pamäti, 512 GB PCIe Gen 3 NVMe SSD a až 2 TB pevný disk.

ZDROJ | Acer

Podobne ako Helios Predator 500 aj tento model disponuje chladením AeroBlade 3D. Spomínané rýchlosti ventilátorov sú tri – coolbost pre náročné hry a streamovanie, režim normal pre produktívne nástroje ako je Microsoft Office a režim silent pre surfovanie na internete.

Oba notebooky sú určené na hranie a tiež prácu, keďže ponúknu slušný výkon aj na cesty. Cena notebooku Acer Predator Helios 500 začína na 1 999 € a začne sa predávať v priebehu mája. Cena za Acer Helios 300 Special Edition je 1599 €.

ZdrojAcer,Acer 2

Komentáre k článku