Acer Liquid Zest Plus s 5 000 mAh batériou a trojitým systémom zaostrovania

ZDROJ | Acer

V záplave noviniek, hlavne notebookov rôznych kategórií, bol na konferencii next@acer v New Yorku predstavený aj nový smartfón, Acer Liquid Zest Plus.

Acer Liquid Zest Plus 02
ZDROJ | Acer

Počas keynote mu bolo venovaných niekoľko minút (vo videu od 18’30“), pri ktorých sme sa o ňom dozvedeli to najpodstatnejšie.

Pozrite siUltratenký Acer Aspire S 13 plný výkonu a elegancie

Acer Liquid Zest Plus má 5,5-palcový displej s HD rozlíšením. Poháňať ho má 4-jadrový procesor MediaTek a pamäte majú hodnoty bežných smartfónov strednej triedy. Teda 2 GB RAM a 16 GB vnútorný priestor.

Acer Liquid Zest Plus 04
ZDROJ | Acer

Prvým lákadlom tohto smartfónu je silná, 5 000 mAh batéria, ktorá by bežnému používateľovi mala vydržať dva dni. Uvidíme, čo prinesú reálne testy. No pri pohľade na displej a procesor to nemusí byť daleko od pravdy.

Acer Liquid Zest Plus 05
ZDROJ | Acer

Pozrite siNadupaný herný notebook Acer Predator 17X pripravený na VR

Pri predstavení bola pozornosť venovaná ešte jednej novinke, ktorou má Acer Liquid Zest Plus lákať prípadných záujemcov. Je ňou Tri-Focus systém zaostovania pri snímaní hlavného 13 Mpx fotoaparátu.

Laserové zaostrovanie je doplnené fázovou detekciou a detekciou kontrastu. Malo by to zabezpečiť ešte lepšie snímanie fotografií, ako u iných smartfónoch. Verme, že sa nám čoskoro dostane do rúk aj na reálne otestovanie toho Tri-Focus systému. A nie len jeho.

https://www.youtube.com/watch?v=olgNTD2kdhw

Cena nového smartfónu Acer má byť 250 $, čo by mohlo znamenať, že na našom trhu by určite mala byť pod 300 € so všetkými daňovými a colnými poplatkami.

ZdrojAcer

Komentáre k článku