Acer Aspire V Nitro: herná séria s Intel Core i7 a výkonnou grafickou kartou

Acer Aspire V Nitro

Taiwanská spoločnosť Acer predstavila na výstave CES 2017 taktiež ako aj iné konkurenčné firmy notebook zameraný na hernú oblasť. Dvojica Acer Aspire V Nitro laptopov ponúka výkonný Intel Core i7 procesor a grafickú kartu NVIDIA Geforce GTX.

Oba laptopy sú osadené procesorom Intel Core i7-7700HQ siedmej generácie, ktorý bol navrhnutý tak, aby priniesol mobilným zariadením potrebný výkon a rýchlu odozvu, prepracovanú zábavu vo vysokom rozlíšení a dlhšiu výdrž na batériu.

Acer Aspire V Nitro
ZDROJ | Acer

Grafická časť je tvorená výkonnou kartou NVIDIA GeForce GTX 1060 alebo 1050, podľa zvolenej konfigurácie. Pamäť RAM siaha do veľkosti 16 GB, no je dvojnásobne rozšíriteľná pri použití dvoch SO-DIMM modulov.

Nechýba ani USB-C port, snímač odtlačkov prstov a 4K UHD rozlíšenie displeja. Samozrejmosťou je SSD disk alebo podľa zvolenej konfigurácie klasicky HDD do veľkosti 2 TB.

Pozrite siSamsung Notebook Odyssey: herná séria s najnovšou i7

Acer Aspire V Nitro
ZDROJ | Acer

Aspire V 17 Nitro Black Edition je taktiež k dispozícii s voliteľným eye-tracking hardvérom od spoločnosti Tobii pre sledovanie pohybu očí, ktorý v kombinácii s gestami na touchpade zvyšuje produktivitu a prináša pri použití detekcie pohybu očí oveľa lepšie reakcie.

Pozrite siLenovo Legion Y720: laptop pripravený na VR a náročné herné tituly

Acer Aspire V Nitro
ZDROJ | Acer

Užívatelia tak dokážu rýchlejšie a pohodlnejšie prechádzať naprieč aplikáciami len jednoduchým pohľadom. Taktiež aj hranie ťaží z výhod sledovania pohybu očí, ktoré prináša hlbšie ponorenie do hry.

https://www.youtube.com/watch?v=J-q21Ityg4g

To umožňuje hráčom cieliť, strieľať a všetko slobodne preskúmavať za pomocou ich očí vo viac ako 45 herných tituloch, medzi ktoré patrí napríklad Elite Dangerous, Deus Ex: Mankind Divided a WATCH_DOGS 2.

Acer Aspire V Nitro 15 a jeho väčší 17-palcový brat bude k dispozícii od februára za cenu od 1 299€.

ZdrojAcer

Komentáre k článku