A prečo nezhmotniť vaše digitálne fotografie?

Priznajme si, málokto z nás si dnes dáva vyvolávať fotografie. Po prvé, je ich celá hŕba. Predsa len, digitálnu fotografiu obmedzuje len veľkosť pamäťovej karty vloženej vo fotoaparáte.

Impossible Instant Lab

Analógové fotoaparáty používajú už len veteráni, ktorí vedia, čo je dobré. A keďže v súčasnosti už vlastne foťák ani nepoužívame, v rukách nám skôr cvakajú smartfóny. Impossible Lab prišli na spôsob, ako fotky zo smartfónu v priebehu niekoľkých sekúnd premeniť na fotografiu – takú tú, pamätáte si na tie z klasického Polaroidu? Tak také podobné vám urobí aj nový Impossible Instant Lab Universal.

Inovovaná verzia Impossible Instant Lab tentokrát umožňuje vyvolať fotografie z viacerých zariadení. „Instantných“ fotografii sa teda nedočkáte už len z jabĺčkových Apple iPhone, ale už sú podporené aj zariadenia využívajú systém OS Android.

Impossible Instant Lab

Princíp Instant Lab je úplne jednoduchý. Vezmete svoj smartfón a fotografiu; ktorú chcete vytlačiť, otvoríte v Instant Lab aplikácii. Na vrch zariadenia položíte váš smartfón tak, aby bol displejom otočený nadol. Svetlo z vášho telefónu prejde cez šošovky zariadenia na svetlocitlivý papier, a hurá, „instantná“ fotografia je na svete.

Impossible Instant Lab

Ak vlastníte predošlú verziu Instant Lab, nezúfajte. V hodnote 30 eur je možné dokúpiť nástavec, ktorý vám umožní univerzálne vyvolávanie fotografii. V kompletnej sade si Impossible Instant Lab môžete zadovážiť v cene približne 199 eur. Čo vravíte na tento nápad? Oslovil vás? Ak by ste niečo takéto mali doma, motivovalo by vás viac vyvolávať fotografie, alebo ani nie?

Foto: Impossible Instant Lab Project

Komentáre k článku