9 najčítanejších recenzii roku 2020 na TECHBOX.sk

ZDROJ | kaboompics

Uplynulý rok bol aj napriek kríze pomerne bohatý na zaujímavé produkty od skvelých smartfónov cez zaujímavé smartfóny až po špičkové televízory a autá, ktoré sme mali možnosť testovať a na našom portáli pre vás spísať do recenzií. Toto je 9 najčítanejších z nich, ktoré sme pre vás priniesli v roku 2020.

Rebríček najčítanejších recenzií na portáli TECHBOX.sk za rok 2020 je skutočne pestrý a jeho súčasťou sú aj viaceré prekvapenia, ktoré by sme možno za kandidátov na miesto v prvej deviatke ani netipovali. V diskusii pod článkom nám môžete napísať, ktorá recenzia z rebríčka vás zaujala a ktorá vámv rebríčku naopak chýba.

1.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G – klinec do rakvy pre digitálny foťák

Smartfóny zo série S a Note som vždy vnímal ako tie, ktoré sa snažia ponúknuť to najlepšie, čo svet Androidov aktuálne ponúka. Nečakal som však, že Samsung Galaxy S20 Ultra bude presne to, akurát na hardvérových i softvérových steroidoch. Inak povedané, nová vlajková loď od spoločnosti Samsung si prívlastok Ultra rozhodne zaslúži.

2.

Prečo sa ma autá v Audi A6 Allroad s výbavou za vyše 40 000 € báli?

Audi minulý rok oživilo verziu Allroad v sérii A6, ktorú ak si vybavíte technológiami 21. storočia, pôsobí nie len z diaľky ako policajná stíhačka. Môžu za to hlavne radary v prednej maske, ale aj čierne prvky, ktoré pôsobia veľmi drsne. Počas takmer tisíc kilometrov s týmto luxusným vozítkom aj do ľahkého terénu som zažil čo azda nikdy – autá predo mnou brzdili na predpísanú rýchlosť, alebo sa nenápadne ustupovali. Prečo?

3.

Vyskúšali sme prvú mini LED telku TCL 65X10 s Onkyo soundbarom

Čínske TCL, jeden z najväčších výrobcov televízorov na svete, na jeseň minulého roka predstavil svoj prvý top-end model s Quantum Dot LCD displejom, mini LED podsvietením a pripojeným soundbarom s logom Onkyo. Nám sa toto 65-palcové monštrum podarilo vyskúšať, hoci len na krátky moment v brnenskej fabrike, kde sa kedysi vyrábali stolné futbaly. Aká je aktuálne najlepšia a zároveň najdrahšia telka od TCL?

4.

Súboj televízií cez internet (IPTV): Antik Nano 3 vs. Lepšia.TV BOX

Príjem televízneho vysielania cez internet so sebou prináša značnú dávku voľnosti, kedy výmena poskytovateľa spočíva v jednoduchom prepnutí aplikácie na smart televízore alebo multimediálnom zariadení. Ak však potrebný hardvér nemáte, alebo nechcete internetové televízie testovať na vlastnej koži, urobili sme tak za vás. Tentokrát sme proti sebe postavili „krabičky“ od spoločností ANTIK a Lepšia.TV.

5.

Motorola moto g9 plus – vydarený model, ale nie pre každého

Moto g9 plus je smartfón s veľkým displejom, 30 W nabíjaním a štvoritým fotoaparátom za veľmi slušnú cenu. Tá sa však premietla do staršieho procesora a len 4 GB RAM. V pomere výkon/cena si však zariadenie stojí veľmi dobre.

6.

Garmin Tactix Delta – hodinky určené pre vojakov a členov špeciálnych jednotiek

Tactix je špeciálny modelový rad hodiniek od Garminu, ktoré konštrukčne vychádzajú z extrémne populárnej série outdoorových špeciálov Garmin fénix. No ako už názov napovedá, ide o hodinky, ktoré by mali zvládnuť veľmi špecifické nároky užívateľov pohybujúcich sa v military sfére.

7.

Bude Samsung Galaxy A41 hit u operátorov? Vyskúšali sme ho

Samsung nedávno aktualizoval model Galaxy A40. Prináša niekoľko vylepšení, napríklad v fotoaparáte, no bohužiaľ aj o 50 eur vyššiu cenu, než mal jeho predchodca. Aký dojem na mňa urobil počas 10-tich dní si môžete prečítať v nasledujúcej recenzii.

8.

Philips 55PUS7304/12 – Je skutočne tou jedinou voľbou?

Od momentu, ako som v Amsterdame zažil predstavenie nového televízora Philips The One, chcel som ho vyskúšať. Philips ide na to dobre, chce vám dať do jedného modelu všetko, čo by ste od moderného televízora v súčasnosti mohli chcieť.

9.

Philips 50PUS8505/12 – Keď je séria Performance ešte lepšia!

Minulý rok v TP Vision vsadili na televízory radu Philips Performance, familiárne nazývané aj The One, ktoré vám majú ponúknuť mix toho najlepšieho za priaznivú cenu. Tento rok patrí do Philips Performance séria 8500 a je to znova trefa do čierneho.

Komentáre k článku