6 najlepších bezdrôtových slúchadiel na cvičenie

ZDROJ | Bose

Na trhu je nespočetné množstvo bezdrôtových slúchadiel, no len málo z nich odolá náročným podmienkam pri športe. Vybrali sme preto 6 modelov od rôznych výrobcov, ktoré sú na šport priamo určené.

Pri výbere slúchadiel pre šport je okrem ceny, výdrže batérie alebo značky podstatná najmä odolnosť voči vode, prachu a potu, ale aj spôsob uchopenia, ktorý vám bude vyhovovať a odolá aj otrasom typickým najmä pre beh.

Pred kúpou by ste teda mali poznať, aký typ slúchadiel vám zvyčajne dobre drží v ušiach. Väčšina športových slúchadiel dopĺňa klasický „štupľový“ dizajn o nejaký druh doplnkového uchopenia. Ak vám klasické štuple často vypadávajú z uši, najlepšou voľbou budú športové slúchadlá s doplnkovým hákom okolo ucha.

BOSE SoundSport wireless

149,00 €

Spoločnosť BOSE sa pri slúchadlách SoundSport chváli najmä silikónovým poťahom a netradičným tvarom slúchadiel, vďaka ktorým by slúchadlá nemali vypadnúť ani pri behu. Samozrejmosťou je už odolnosť voči potu a vlhkosti, ako aj slušná 6-hodinová výdrž batérie. Poteší tiež možnosť párovania slúchadiel pomocou technológie NFC.

Pozrite siSlúchadlá Bose SoundSport wireless vám z uší nevypadnú

Creative Outlier Sports

69,90 €

Slúchadlá Outlier Sports od spoločnosti Creative patria medzi tie lacnejšie kúsky z nášho výberu, no vďaka odolnosti voči vode, prachu a potu a tiež vďaka 11-hodinovej výdrži na jedno nabitie rozhodne nie sú žiadnym outsiderom ani pri tých najdrahších slúchadlách v zozname.

Pozrite siCreative Outlier Sports – športové slúchadlá za prijateľnú cenu

Jabra Elite Active 65t

139,00 €

ZDROJ | Jabra

Celkom bezdrôtové slúchadlá Elite Active 65t od spoločnosti Jabra ponúkajú 5-hodinovú výdrž batérie, ktorá sa pri nabíjaní v prenosnom obale predĺži až na 15 hodín. Slúchadám pritom nechýba ani aktívne potláčanie okolitého hluku a odolnosť na úrovni IP56, vďaka čomu odolajú aj potu.

recenziaMegasúboj 4 plne bezdrôtových slúchadiel

JBL Endurance JUMP

79,90 €

Tieto bezdrôtové slúchadlá ponúkajú 8-hodinovú výdrž batérie, pričom ak by ste si ich aj zabudli vopred nabiť, za 10 minút na nabíjačke získate dostatok energie na hodinu používania. Certifikácia IPX7 zabezpečí, že slúchadlá odolajú aj dažďu a potu, pričom by nemali z uší vypadnúť ani pri extrémnom pohybe vďaka konštrukcii, ktoré obopne ucho.

ZDROJ | JBL

Sony WI-SP600N

159,70 €

ZDROJ | Sony

Tieto bezdrôtové slúchadlá s krkolomným názvom sú vybavené aktívnym potláčaním okolitého hluku, technológiou NFC pre jednoduchšie párovanie a vďaka IPX4 sa nezľaknú ani vody a prachu. Na jedno nabitie vydržia až 6 hodín, pričom najmä fanúšikov elektronickej hudby určite poteší vstavaná technológia EXTRA BASS s hlbokými a výraznými nízkymi tónmi.

Pozrite siZ nových Hi-Res a športových slúchadiel od Sony si vyberie každý

Xiaomi Mi Sports

25,00 €

ZDROJ | Xiaomi

Budgetovou voľbou v našom výbere sú jednoznačne slúchadlá Xiaomi Mi Sports, ktoré napriek svojej nízkej cene ponúkajú až 7-hodinovú výdrž batérie a taktiež odolajú striekajúcej vode, potu a dažďu. V ušiach by mali stabilne držať aj vďaka nastaviteľnému háčiku a hmotnosti 17,8 gramu.

Komentáre k článku