5 najlepších dostupných gadgetov do kuchyne

ZDROJ | Jeremy Levine

Kuchyňa je často jedným z najobľúbenejších miest v domácnosti. V súčasnosti už existuje mnoho vylepšení, ktorými sa kuchyňa môže stať ešte lepším miestom.

Foodini

5_top_kitchen_gadgets_foodini
ZDROJ | Foodini

Foodini je 3D tlačiareň a zároveň kuchynským zariadením. Slúži na prípravu, resp. tlač jedál. Kombinuje technológiu, jedlo, umenie a dizajn.

https://www.youtube.com/watch?v=rPngd9NkX3A


June Oven

5_top_kitchen_gadgets_june_oven

June Oven možno nazvať rúrou budúcnosti. Je súčasťou je napr. Full HD kamera na snímanie jedla, ktoré sa práve pripravuje; Wi-Fi pripojenie, váha, dotykový displej a iné. Taktiež máte informácie o pripravovanom jedle dostupné vo vašom smartfóne.

Pozrite siLEN PRE ŽENY | June Oven – smart rúra so 4-jadrovým procesorom Nvidia!

https://www.youtube.com/watch?v=lCuLxqGd0go


Anova Precision Cooker

5_top_kitchen_gadgets_anova_precision_cooker
ZDROJ | Anova

Pozrite siCES 2015 | Anova a sous vide? Tak to ide zaručene dokopy!

Anova je určená pre tých, ktorý nevedia variť, nedarí sa im v tom alebo jednoducho majú radi prípravu jedál „sous vide“ – vákuové varenie vo vode. Chutné jedlo dokážete pripraviť stlačením tlačidla na Anova Precision Cooker.

https://www.youtube.com/watch?v=8tqLfsPJpGg


Hiku

5_top_kitchen_gadgets_hiku
ZDROJ | Hiku

Hiku dokáže snímať čiarové kódy potravín a taktiež rozpoznáva aj váš hlas. Ak miniete akúkoľvek potravinu, môžete hiku povedať alebo nasnímať čiarový kód z prázdneho obalu. Pri najbližšom nákupe oveľa rýchlejšie zistíte, čo potrebujete kúpiť. Snímač Hiku je kruhového tvaru v bielej farbe a hodí sa do akejkoľvek kuchyne. K snímaču je samozrejme dostupná aplikácia pre Android aj iOS.

HI-MACS Tech Top

5_top_kitchen_gadgets_tech_top
ZDROJ | LG

HI-MACS Tech Top je kuchynská doska, ktorá by v budúcnosti mala byť bežnou súčasťou kuchýň. Za nabíjacou kuchynskou doskou stojí spoločnosť LG. Stačí, ak na HI-MACS položíte svoje zariadenie a ono sa automaticky začne nabíjať.

https://www.youtube.com/watch?v=_P9_0nsYylk

Komentáre k článku