5 dôvodov prečo vyskúšať službu otta

Ak sa povie Netflix, väčšina z vás určite vie, že sa jedná o streamovaciu službu určenú pre sledovanie filmov a seriálov. Aj Slováci však priniesli atraktívnu službu otta, ktorá vám umožní sledovať filmy či dokonca koncerty online.

Služba otta je slovenským produktom a aktuálne ponúka viac ako 600 titulov. V čom je však otta doslova výnimočná je ponuka nielen zahraničnej a európskej produkcie, ale nechýba bohaté zastúpenie klasických slovenských a českých filmov. Obsah je navyše vždy lokalizovaný. Fanúšikov hudby potešia aj koncerty.

Na využívanie služby otta vám pritom postačí internet a sami si zvolíte ako chcete službu sledovať. Na používanie cez televízny prijímač, môžete využiť aplikáciu hybridnej televízie (označovanú skratkou HbbTV), ktorú naladíte cez terestriálnu anténu a program otta si nastavíte ako ďalší program na vašom televízore. Samozrejmosťou je aplikácia pre smartfóny či tablety pre OS Android alebo iOS.

Súčasťou služby je dokonca aj funkcia Timeshift, ktorá umožní pozastavenie vysielania či pretáčanie, nechýba ani sedemdňový archív vysielania. V archíve nájdete vlastnú tvorbu televíznych staníc. Navyše otta je aj cenovo prístupná a v budúcnosti bude zaujímavý obsah iba pribúdať.

Pozrite siTowercom spúšťa „otta“, vlastnú streamovaciu službu s ponukou 600 titulov

Ak sa chcete o službe otta dozvedieť viac, odporúčame pozrieť si naše video s 5 dôvodmi, prečo si myslíme, že by ste novinku otta od Towercomu rozhodne mali vyskúšať .

https://youtu.be/HvxURhDR2Xk

Článok vznikol v spolupráci s Towercom.

Zdrojotta

Komentáre k článku