4ka prináša nové paušály SLOBODA

4ka dnes počas tlačovej konferencie uviedla novú verziu svojich paušálov. Tie budú k dispozícii pod názvom SLOBODA a ponúknu možnosti dokúpenia vyššieho objemu dát.

Už od pondelka, 5.3.2018 začne najmladší slovenský operátor ponúkať úplne nové paušály SLOBODA, z ktorých najlacnejší bude dostupný už za príjemných 5 €. Výhodou nových paušálov, ktoré bude operátor 4ka ponúkať bude možnosť dokúpenia si veľkých objemov dát vo vlastnej sieti.

V jednotlivých paušáloch nájdu zákazníci okrem voľných minút na volanie, ktoré sú platné do všetkých sietí v SR, aj voľné SMS a vždy 1 GB dát pre využitie na celom Slovensku, teda aj v sieti obchodného partnera.

Samozrejme k programom je možné dokúpiť aj samostatne väčšie objemy dát za jednotkovú cenu 3 € mesačne. Tieto dáta však budú dostupné len v sieti 4ky. Takto upravené paušály operátor označuje ako SLOBODA+.

ZDROJ | 4ka

Základným paušálom v ponuke teda je program SLOBODA 100, ktorý bude dostupný za spomínaných 5 €. Zákazník získa 100 min/SMS (do všetkých sietí v SR) a 1 GB dát (využiteľný na území celej SR). Paušál SLOBODA 300 ponúkne za mesačný poplatok 9 € 300 min/SMS a rovnako 1 GB dát v sieti 4ka a sieti národného roamingu.

Pozrite si4ka zrýchľuje dáta mimo vlastnej siete, využíva 3G sieť Orangeu

Najvyšším paušálom bude za 17 € program SLOBODA ∞, ktorý poskytuje nekonečné volania do všetkých sietí na Slovensku a rovnako, ako ostatné programy v ponuke 1 GB dát.

Za príplatok 3 € mesačne, teda za celkovú cenu 8 € môže zákazník získať paušál SLOBODA 100+, ktorý k programu SLOBODA 100 pridáva 10 GB dát v sieti 4ka. Paušál SLOBODA 300+ ponúkne za 12 € mesačne navyše 15 GB dát v sieti 4ka.

Najvyšším dostupným paušálom sa tak stáva SLOBODA ∞+, ktorý za cenu 20 € mesačne pridáva k nekonečným volaniam a SMS, či 1 GB dát v celej SR aj nekonečné dáta v sieti 4ka.

V ponuke operátora pribudol aj nový dátový paušál SLOBODA DÁTA. Ten ponúkne za 12 € mesačne neobmedzené dáta v sieti 4ka a 1 GB dát v sieti obchodného partnera.

Operátor zachováva aj jednotkové ceny 4 centy za minútu volania a SMS, ako aj 1 cent za 1 MB na celom Slovensku a v EÚ. Nové paušály SLOBODA si zákazníci môžu aktivovať cez zákaznícku Moju zónu na 4ka.sk, zaslaním aktivačného príkazu SMS na číslo 950 alebo na každej pobočke Slovenskej pošty, v SWAN CENTRÁCH a v špecializovaných sieťach Digitall a mobilonline.sk.

ZdrojTS 4ka

Komentáre k článku