4ka mierne navýšila cenu, ale ponúka dáta na celom Slovensku

Operátor 4ka dnes počas krátkej tlačovej konferencie predstavil novinky, ktoré definujú najnovšiu kampaň. Operátor totiž natrvalo ruší rozdielne objemy dát v rôznych sieťach.

Už minulý rok operátor 4ka priniesol novú kampaň s názvom NAJVIAC, v ktorej umožnil svojim zákazníkom dátovať okrem vlastnej siete aj v 3G sieti svojho obchodného partnera, ktorým je Orange.

ZDROJ | 4ka

Operátor sa počas tlačovej konferencie samozrejme nezabudol pochváliť s nárastom množstva dát, ktoré zákazníci od spustenia tejto kampane preniesli. Napríklad v prípade paušálu SLOBODA 100+ sa jednalo o 44 % nárast dátovania v sieti obchodného partnera.

Pozrite si4ka oslávila 3. narodeniny, v sieti má 600-tisíc aktívnych SIM kariet

Aj napriek tomu, že toto je pomerne zaujímavé číslo, takmer neuveriteľne pôsobí nárast o 292 % v prípade paušálu SLOBODA nekonečno, alebo 507 % nárast vo využívaní dát v prípade programu SLOBODA DÁTA.

Podľa prieskumu zameraného nielen na spokojnosť so službami, ale aj plány do budúcnosti, ktorý operátor vykonal so svojimi zákazníkmi krátko pred Vianocami, sa 87 % zákazníkov vyjadrilo, že je za zachovanie zjednotených dát, aj za predpokladu, že by operátor musel v tomto prípade zvýšiť cenu.

Práve na základe toho a samozrejme aj 106 % nárastu predaja paušálov SLOBODA sa operátor rozhodol pre trvalé zmeny vo svojej ponuke. Všetci zákazníci tak môžu využívať svoje dáta naplno, bez ohľadu na to, či sa nachádzajú priamo v sieti operátora 4ka, alebo v sieti národného roamingu.

Pozrite si4ka uvádza 5G technológiu ako prvá na Slovensku

Operátor pristúpil aj k miernemu zvýšeniu cien paušálov SLOBODA, a to o 2 €. Ak však využijete ponuku NAJVIAC do konca februára tohto roku a súčasne si necháte paušál SLOBODA automaticky obnovať, budete ho využívať za nezmenenú cenu.

Ak si paušál SLOBODA aktivujete po 1.3. 2020, bude jeho cena vyššia o spomínané dve eurá. Podľa operátora dosiahla priemerná spotreba dát v národnom roamingu počas kampane NAJVIAC až 2,7 GB dát, čo predstavuje podľa staršej ponuky aktiváciu dvoch balíkov GIGA. V novej ponuke, tak tento objem dát získajú dátujúci zákazníci výhodnejšie.

Komentáre k článku