4ka konečne upravuje paušály SLOBODA, platiť budú v celej EÚ

Najmladší operátor 4ka po marcovom predstavení nových programov SLOBODA upravuje ponuku a dáta budú po novom dostupné v celej EÚ. Aj preto v marci boli predstavené programy s tak malým objemom dát.

Pozrite si4ka prináša nové paušály SLOBODA

Nové programy 4K SLOBODA budú dostupné od zajtra, 22. júna 2018. SLOBODA nahradila paušály TO., pričom od zajtra bude ich predaj úplne zastavený. Pozitívom programov je pomerne nízka cena. Nevýhodou práve nízke objemy dát. Aj v najvyššom programe je len 1 GB dát.

ZDROJ | 4ka

Operátor nariadenie EÚ pomerne šikovne obišiel, no na úkol zákazníkov. K dispozícii sú totiž internetové balíčky opäť za smiešne ceny – 3 € pre jednotlivé tri programy. Balíčky je možné využívať ale iba vo vlastne sieti, nie v sieti Orangeu, ktorý poskytuje 4ke národný roaming.

Keďže je cena veľmi nízka, operátor podľa minuloročného nariadenia musí poskytnúť určitý objem dát aj v európskom roamingu. Tým je tento objem pre všetky tri balíčky identický – 0,83 GB.

ZDROJ | 4ka

Celkovo tak môžete mať v každom programe z marcovej trojice paušálov 1,83 GB v celej EÚ a podstatne viac dát na Slovensku. Ak ste v pokrytí sieťou 4ky.

ZDROJ | 4ka

Za 2 € si môžete dokúpiť aj dátový balíček GIGA EÚ. Prečo má taký názov nevedno, no v EÚ máte z neho k dispozícii iba 0,56 GB.

ZDROJ | 4ka

 

Komentáre k článku