4ka konečne predstavuje hardvérovú ponuku k paušálom Sloboda

Mobilný operátor 4ka konečne prichádza s ponukou smartfónov k ich paušálom Sloboda. Rovnako ako názov paušálu, aj zákazníci si budú môcť slobodne zvoliť tú najlepšiu ponuku a to bez viazanosti.

V rámci prvotnej ponuky bude na výber 9 smartfónov, z ktorých si každý vyberie svoje – od lacnejších po prémiovejšie a na prieč obľúbenými značkami – Xiaomi, Huawei, Samsung a samozrejme Apple.

Pozrite si4ka uvádza 5G technológiu ako prvá na Slovensku

Čo sa týka konkrétnych príkladov, pre menej náročných používateľov je k dispozícii Xiaomi Redmi 8, ktorý spolu s paušálom SLOBODA 100 vychádza mesačne na 11 €. Pre fanúšikov značky Apple je k dispozícii napríklad nový model iPhone SE (2020), ktorý s paušálom SLOBODA 100+ vyjde na 31 € mesačne počas dvoch rokov.

Okrem mesačnej platby je pri kúpe každého smartfónu zaplatiť vstupný poplatok 4 € a tiež aktivačný poplatok, ktorý môže byť od 0 do 50 € v závislosti od smartfónu.

Veľkou výhodou je, že nie je nutná žiadna viazanosť. Môžete si vybrať zo štyroch foriem splácania – 12, 18, 24 alebo 30 mesiacov, no keď sa napríklad rozhodnete po roku používania zmeniť operátora, doplatíte zvyšok ceny smartfónu, no vyhnete sa nepríjemnej zmluvnej pokute.

„Uvedomujeme si, že dnešná situácia nie je ľahká a aj podľa prieskumov ľudia v obave zo zhoršujúcej sa ekonomickej situácie odkladajú mnohé nákupy. Mobilný telefón je dnes kľúčovým nástrojom komunikácie nielen s rodinou, pracovným nástrojom i zdrojom informácií či zábavy. Nechceme, aby Štvorkári prišli o vymoženosti, ktoré im najnovšie modely prinášajú. Preto sme vybrali 9 modelov mobilov, z ktorých si azda vyberie každý. Vďaka tomu, že si ich môžu naši zákazníci nakombinovať s rôznymi novými paušálmi a s rôznou dobou mesačných platieb, sami rozhodujú o výške mesačných splátok,“ hovorí riaditeľ produktového oddelenia Marek Jánošík.

Pozrite si4ka mierne navýšila cenu, ale ponúka dáta na celom Slovensku

Okrem hardvérovej ponuky prichádza operátor 4ka aj s možnosťou platenia na faktúru. Dôvodom je zjednodušenie platobného procesu, v ktorom bude poplatok za smartfón a tiež za paušál na jednom doklade. Na výber však naďalej ostáva možnosť dobíjania kreditu či pravidelná automatická obnova cez platobnú kartu.

Ponuka smartfónov by sa mala podľa záujmu na jeseň rozšíriť. Dovtedy si môžete vybrať z 9 dostupných smartfónov, ktoré sa dajú kúpiť cez kamenné predajne obchodov Digitall alebo Mobil Online.

Komentáre k článku