4 dôvody, prečo vymeniť klasický vysávač za bezdrôtový Electrolux Pure F9

Pri tyčových vysávačoch bolo doposiaľ problémom skombinovať dve pre používateľov tak kľúčové vlastnosti, bezdrôtové používanie a výkon. Výkonné modely potrebovali elektrickú šnúru, tie na batérie zas neponúkali dostatočný výkon. Pure F9 od Electroluxu to ale chce zmeniť.

Dôvodov, prečo vymeniť klasický vysávač s nepraktickým káblom za Electrolux Pure F9 je viacero, no pozrite si štyri hlavné dôvody prečo sa to oplatí.

Jednoznačnou výhodou je, že Pure F9 nepotrebuje žiadne káble a je vždy pripravený. Má vlastnú nabíjaciu stanicu, v ktorej je batéria  neustále plne nabitá. Pure F9 stačí iba vziať a vysávať. 2 500 mAh batéria zvládne vysávať až do 60 minút pri najnižšom výkone.

https://www.youtube.com/watch?v=y8n9Wmn0DWU

Zároveň však Pure F9 ponúka tri úrovne výkonu, pričom tá najvyššia sa vyrovná výkonu bežného vysávača. Vysávač Pure F9 je extrémne jednoduchý aj na používanie. Vďaka premyslenému dizajnu v ruke nedržíte celú hmotnosť vysávača, ale iba jeho časť. Čerešničkou sú LED svetlá na podlahovej hubici.

Electrolux Pure F9 má všetko – štýlový dizajn, vysoký výkon, ergonomické telo a nepotrebuje žiaden elektrický kábel. Dovolíme si preto tvrdiť, že toto je vysávač, ktorý bez problémov vymeníte aj za klasický vysávač s elektrickým káblom.

ZDROJ | Electrolux

Článok a video bolo pripravené v spolupráci s partnerom Electrolux.

Komentáre k článku