3 dôvody prečo je Škoda Superb odsúdená na úspech

Testu novej Škody Superb sme sa venovali už v našom poslednom minuloročnom vydaní (TECHBOX 11-12/2015). Keďže si však myslíme, že nový Superb je vskutku výnimočným autom, pripravili sme pre vás aj krátke video.

https://youtu.be/Mvt1Pnbgv5s

Spoznáte v ňom tri základné dôvody, prečo je podľa nás toto auto odsúdené na úspech. Ponúkne totiž vskutku zaujímavý a elegantný dizajn, ktorý na cestách okamžite spoznáte.

Skoda Superb TB_02

Pozrite siNová Škoda Superb naživo je fantastická

Okrem toho, že nová Škoda Superb dobre vyzerá, ponúkne aj neskutočne veľkorysý priestor a to tak pre cestujúcich vzadu, ako aj vpredu. Dokonca ani batožinový priestor vás príliš nebude limitovať v tom, koľko vecí si môžete so sebou na cesty zobrať.

Skoda Superb TB_01

Samozrejme ako sa na poriadne súčasné auto patrí, Škoda Superb je slušne vybavená aj po multimediálnej stránke, ktorá zahŕňa systém s veľkou dotykovou obrazovkou a možnosťou pripojenia smartfónov pomocou MIrrorLinku, Apple CarPlay a tiež Android Auto.

Skoda Superb TB_03

Ani asistenčné systémy Škody Superb vás nesklamú. Adaptívny tempomat, sledovanie mŕtveho uhlu, parkovací asistent, či front assist sú len niektoré zo systémov, ktoré Škoda Superb ponúka.

Pozrite si10+1 najkrajších áut (hostesiek) Autosalónu v Bratislave

Všetko ostatné sa už dozviete v našom videu a samozrejme aj v teste, ktorý sme uverejnili v časopise TECHBOX 11-12/2015.

Komentáre k článku