3 dôvody, prečo sa v O2 oplatí získať bonus na zariadenie

Pri kúpe mobilného telefónu prostredníctvom operátora sme si už akosi zvykli, že naň môžeme dostať zľavu (bonus) z celkovej ceny a kúpiť ho tak výhodnejšie. S tým sa ale niekedy spájajú i ďalšie podmienky využívania služieb operátora. Nie však v O2. Všimnite si nasledujúce tri dôvody, prečo sa v O2 oplatí získať bonus na zariadenie.

1. Veľké bonusy na zariadenie

O2 umožňuje získanie bonusu, ktorý môžete uplatniť pri kúpe zariadenia, napríklad mobilného telefónu, s niektorým z hlasových O2 Paušálov alebo s dátovými paušálmi O2 Dáta. Bonus znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení a uplatňovaný je počas 24 mesiacov vo forme zľavy z mesačného poplatku. Vo faktúre ho nájdete pod názvom Bonus na zariadenie. Cena zariadenia je rozložená na úvodnú platbu 2 € a na 24 mesačných platieb. Tieto sú následne vo faktúre uvedené ako Mesačná platba za zariadenie.

Výška bonusu na zariadenie je odstupňovaná podľa jednotlivých paušálov. Napríklad k Modrému O2 Paušálu, resp. k Modrým O2 Dátam získate bonus na zariadenie vo výške 72 €. Presné hodnoty bonusov uvádzame v nasledujúcej prehľadnej tabuľke:

O2 PAUŠÁL/
O2 DÁTA
Modrý/
Modré
Strieborný/
Strieborné
Zlatý/
Zlaté
Platinový/
-
Výška bonusu
na zariadenie
72 €
96 €
168 €
312 €

2. Bonus na akékoľvek zariadenie z ponuky

Výhodou bonusu, ktorý môžete získať v O2 pri kúpe nového zariadenia je, že ho môžete využiť nie len na zakúpenie mobilného telefónu. Áno, prakticky na akékoľvek zariadenie z ponuky operátora môžete tento bonus využiť.

O2 totiž, okrem mobilných telefónov, ponúka aj tablety či notebooky, inteligentné hodinky, ale aj ďalšie zariadenia, napríklad modemy, reproduktory, slúchadlá, akčné kamery a tak ďalej. Kompletnú ponuku nájdete na stránkach O2. Stačí si v nich len prelistovať a vybrať si zariadenie podľa vlastnej preferencie.

3. Bonus bez viazanosti

Ako istotne už dobre viete, operátor O2 nevyužíva tzv. viazanosť. To znamená, že pri predčasnom ukončení používania jeho služieb vám nehrozí žiadna zmluvná pokuta. Len si u neho vyrovnáte napríklad nevyužitú časť bonusu na zariadenia. Vlastne iba doplatíte zostatkovú hodnotu telefónu, notebooku či iného zariadenia, na ktorý ste si uplatnili bonus.

Ako sa môžete sami presvedčiť, aj v prípade uplatnenia bonusu na ľubovoľné zariadenie z ponuky operátora O2 vidieť jeho férový prístup bez skrytých podmienok. Výška bonusu je vhodne odstupňovaná a poteší každého, kto má záujem o nové zariadenie. Navyše jeho výhodou je, že ho viete uplatniť naozaj na ktorékoľvek zariadenie a pritom vám nevznikne viazanosť k využívaniu služieb operátora.

ZdrojO2

Komentáre k článku