3 dôvody, prečo sa oplatia O2 SMART Paušály

Nové O2 SMART Paušály ulahodia všetkým, čo milujú dátovanie. Operátor O2 k desiatkam bonusových gigabajtov pridáva aj predplatné na vybrané aplikácie s plateným obsahom. Majú takto vyzerať paušály nového tisícročia?

Akýkoľvek prísun dát do predplatených paušálov od operátorov je viac ako vítaný. O2 s najnovšou ponukou O2 SMART Paušálov je na gigabajty štedrý. Pozreli sme sa na tri dôvody, prečo sa práve O2 SMART Paušály od operátora, ktorý je stále podľa vás najobľúbenejší (víťaz ankety NAY TECHBOX ROKA 2018 v kategórii OPERÁTOR), oplatia.

1. Neobmedzené volanie a SMS/MMS

Skladať paušály u mobilných operátorov je tak trochu ako skladať puzzle. Vždy bojujete s tým, či sa prikloniť na stranu hovorov a SMS/MMS alebo dát. Žijeme síce v dobe dátovej, no nie je nad to, keď si s blízkym môžete zavolať a porozprávať. Naviac, keď potrebujete niečo naozaj rýchlo vybaviť, proste voláte. S novými O2 SMART Paušálmi sú k dispozícii neobmedzené volania a SMS/MMS správy už od najnižšieho paušálu za 15 € mesačne. Spomínate si, koľko sme za neobmedzeno v minulosti priplácali?

Pozrite siO2 má nové Smart paušály. Prispôsobujú sa dobe aplikácií a dát. Ako?

Je však prirodzené, že o dáta nechceme prísť, pretože vďaka smartfónom sa stal internet našou predĺženou rukou a externým mozgom. O2 SMART Paušály riešia aj túto dilemu raz a navždy. Takže už stačí len rozhodnúť, koľko dát na mesiac potrebujete.

2. 10 GB bonus na vybranú aplikáciu

Dáta sú dnes vyvažované zlatom. Dokážu sa totiž vypariť doslova ako duch. Veď len si spomeňte, keď ste sa naposledy pozabudli a pozreli si hneď niekoľko videí na Instagrame. Ak pravidelne sledujete Instastories, tiež sa vám dáta akosi rýchlo míňajú.

ZDROJ | 9to5Mac

Premýšľali ste čo s tým? Možno vás aj napadlo, že by vám stačili extra dáta len na konkrétnu aplikáciu. Na Instagram, aby ste mali prehľad? Na Gmail, aby ste vybavili čo treba? Alebo Waze, aby ste sa dostali do cieľa a obišli nekonečné zápchy na ceste?

O2 v rámci svojich nových O2 SMART Paušálov vybralo najpoužívanejšie aplikácie svojich zákazníkov a dáva k nim 10 GB dát navyše. Stačí si z ponuky vybrať tú vašu najpoužívanejšiu a už sa nemusíte obmedzovať. Ak cez WhatsApp zvyknete posielať fotografie a videá známym či rodine, už sa vám nestane, že by fotka neprišla pre nedostatok dát. Počet aplikácií, ku ktorým získate extra dáta závisí od O2 SMART Paušálu, ktorý si vyberiete. Pre Modrý O2 SMART Paušál je na výber 1 štandardná aplikácia, pre Platinový O2 SMART Paušál už máte k dispozícii až 4 aplikácie, z ktorých môžu byť 2 prémiové.

3. Prémiové aplikácie

Nie je to populárne riešenie, no čím ďalej, tým viac spoločností pristupuje k spoplatneniu ich obsahu v aplikáciách. Bezpochyby to však prináša viaceré výhody. Kvalitnejší a bohatší obsah, neotravujú vás reklamy a platené aplikácie bývajú tiež technicky viac prepracované.

Ibaže, ak by ste si predplatili všetko, čo vás zaujíma, minutá suma na konci mesiaca by vás práve nepotešila. O2 v rámci svojich O2 SMART Paušálov ponúka riešenie. K vybraným prémiovým aplikáciám dostanete okrem bonusu 10 GB dát, tiež samotné predplatné obsahu vybranej aplikácie.

Pozrite siAmazon Prime Video vs HBO Go vs Netflix – ktorá služba je najlepšia?

V praxi to znamená, že ak ste fanúšik seriálov a filmov, môžete si ako svoju prémiovú aplikáciu zvoliť HBO GO. Táto streamovacia video služba stojí mesačne 5,99 EUR a ponúka 1 035 filmov a 195 seriálov. Ak by ste sa rozhodli, napríklad, pre Strieborný O2 SMART Paušál, ktorý stojí 25 EUR, za HBO GO mesačne neplatíte a máte prístup k platenému obsahu. A ten nie je obmedzený len na zariadenie so SIM kartrou od O2. Filmy môžete pozerať na akomkoľvek zariadení. Ušetríte teda 5,99 EUR mesačne za prémiovú aplikáciu a naviac dostanete 10 GB dát na pozeranie filmov a seriálov.

Na výber je však viacero prémiových aplikácií, okrem HBO GO sa môžete rozhodnúť pre hudobnú službu TIDAL, kľudne môžete sledovať O2 TV či získať predplatné SME a Denník N. Medzi prémiové aplikácie patrí aj YouTube, tak ak radi pozeráte videá práve na YouTube, odporúčame vybrať si z prémiových aplikácií práve túto službu.

Tak čo, idete aj vy do O2 SMART Paušálov? Sú naozaj SMART.

Článok bol pripravený v spolupráci s O2.

ZdrojO2

Komentáre k článku