2016 IIHF – všetko dôležité z diania majstrovstiev na jednom mieste

Tiež sa už tešíte na na prvý zápas našich? Možno aj vďaka aplikácii 2016 IIHF si tohtoročný sviatok hokeja užijete možno ešte o kúsok viac.

Aplikácia obsahuje informácie nielen o blížiacom sa podujatí, ale aj o kategórii do 20 a 18 rokov. Dokonca tu nájdete aj výsledky turnaja žien a tiež žien do 18 rokov. O niektorých turnajoch asi ani nebudete vedieť, avšak pobavia aspoň výsledkami.

2016 IIHF-12 2016 IIHF-14

Zvolením vami očakávaného podujatia vám aplikácia hneď ukáže aktuálny rozpis zápasov základnej skupiny. Posunutím obrazovky sprava doľava sa presuniete na zoznam zápasov v štvrťfinále a týmto spôsobom až do finále.

Kliknutím na samotný zápas získate nielen možnosť prezretia výsledkov predošlých spoločných zápasov, ale po zverejnení súpisky tu nájdete presné zloženie formácií. Akcie zas poskytnú prehľad toho najdôležitejšieho zo zápasu, nechýbajú ani klasické štatistiky známe aj z aplikácie eVysledky.

2016 IIHF-24 2016 IIHF-23

Autori ponúkajú ako čerešničku na torte aj notifikácie, teda upozornenia na určité udalosti zápasu. Nastaviť je možné upozornenie na začiatok zápasu, notifikáciu po strelení gólu, vylúčení, sumáru tretiny a nakoniec aj celého zápasu.

Dostupné sú aj komplexné štatistiky najlepších hráčov, tabuľky a bližšie informácie ku každému týmu. Pod textom „Čo je nové“ nájdete nové príspevky od IIHF. Taktiež je k dispozícií prehľad ich najnovších tweetov.

2016 IIHF-19 2016 IIHF-21

Nakoniec je tu ešte priestor na kreativitu. Fanúšíkovia selfie fotografií sa potešia možnosti nahradenia svojej tváre namiesto jednej z vybraných hokejistov každého zúčastneného týmu.

V zásade niet čo vytknúť, doplnil by som snaď iba ku každému zápasu odkaz na krátky zostrih toho najlepšieho, prostredníctvom oficiálneho YouTube kanála.

ZDROJ | Google

2016 IIHF86%

Veľkosť:
44 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a novší, iOS 8.0 a novší, Windows Phone 8.1 a novší
Cena:
0,00 €

Komplexná aplikácia 2016 IIHF poskytuje množstvo informácií a štatistík, ktoré ešte o niečo viac umocnia atmosféru hokejových majstrovstiev.

 

Komentáre k článku