173. deň: Galaxy S III vraj explodoval (DOPLNENÉ)

Zdá sa, že Galaxy S III má nový problém. Niektorým používateľom vraj vzbĺkol a explodoval. Razer na E3 prezentoval unikátny prototyp herného ovládača. Nokia Lumia 800 a Lumia 700 dostanú update, ktorý rozšíri ich možnosti. Galaxy Tab 10.1 druhej generácie prichádza konečne na pulty obchodov.

Určite neprehliadnite ani tieto naše články:

Windows Phone 8: Microsoft prináša takmer dokonalý systém

Lietajúcu elektráreň Makani Power podporuje aj Google

Nová generácia multimediálnych notebookov ASUS N-série

TubePad: Youtube videá v iPhone aj bez internetu

Galaxy Tab 2 10.1

Po predstavení Samsung tabletov z MWC 2012 sme sa dočkali Galaxy Tabu 2 10.1. Tablet s 10,1″ obrazovkou, rozlíšením 1 280 x 800 bodov, dvojjadrovým procesorom a predinštalovaným Androidom 4 ide na pulty obchodov. Verzia s 16 GB a len WiFi  pripojením  bude mať cenovku 380 € a na predaj sa dostane 22.6. 2012, 16GB 3G model bude v predaji od 22.6.2012 za 480 €.

Samsung Galaxy 2 10.1

Lumie dostanú rozširujúci update

Nokia Lumia 800 a Lumia 710 sa dočkajú niektorých očakávaných funkcií. Update by mal prebehnúť už v najbližších týždňoch a prinesie WiFi tethering (zdieľanie internetu), počítadlá hovorov, SMS správ, vylepšenie fotoaparátu alebo funkciu stíšenia hovorov či upozornení prevrátením telefónu na displej.

Samsung Galaxy S III vraj explodoval

Zdá sa, že niečo s novými Galaxy S III nebude v poriadku. Teda samozrejme, že nie so všetkými. Avšak niektorým majiteľom sa stalo, že ich telefón začal horieť až dokonca mierne explodoval. Známych je vraj viacero prípadov, keď bol telefón zastrčený v dockovacej stanici a počas navigácie sa neúmerne prehrial, roztavil, explodoval, začal horieť až to samozrejme viedlo k úplnej deštrukcii telefónu. Samsung už podľa serveru engadget.com začal vyšetrovanie.

DOPLNENÉ: Aj do našej redakcie prišlo vyjadrenie spoločnosti Samsung:
„Samsung si je vedomý problému a začne s jeho vyšetrovaním hneď, ako dostane poškodený kus. Ďalšie informácie poskytneme po dokončení vyšetrovania. Zaviazali sme sa dodať našim zákazníkom najbezpečnejšie produkty a budeme teda postupovať dôsledne.“

Samsung Galaxy S III

Originálny herný ovládač

Razer predstavil na výstave E3 túto chuťovku. Zatiaľ vystupuje pod označením prototyp a či sa niekedy dostane do predaja je otázne. Herný ovládač či počítač má dotykový displej, programovateľné tlačidlá a mechanický letecký ovládač.

Foto: theverge.com

Komentáre k článku