Blink – zabezpečte svoje obydlie inteligentne

ZDROJ | Blink

Za posledné roky zmúdrelo takmer všetko od metrov až po práčky či chladničky. Bezpečnosť sa nemá brať na ľahkú váhu a Blink preto ohlásil nový rad bezpečnostných kamier.

blink
ZDROJ | Blink

Blink, tak ako aj mnoho iných, začínal ako startup. Nová séria s názvom Seecurity prináša bundle, pomocou ktorého si môže každý kutil doma vytvoriť svoju bezpečnostnú pevnosť. Veď posúďte sami.

Pozrite siNetgear Arlo Pro – bezpečnostná kamera na baterky s lepšou výbavou

Celý kit ponúka všetko, čo by ste od zabezpečovacieho systému očakávali. Nájdeme tu napríklad senzor, ktorý majiteľa upozorní na záplavy. Taktiež je dostupný aj pohybový detektor, ktorý je schopný aktivovať zvukový alarm. Ten sa následne rozkričí na úctyhodných 105 decibelov. Nezabudlo sa ani na okná či dvere.

blink-seecurity
ZDROJ | Blink

V prípade výpadu signálu sa používateľ môže spoľahnúť na náhradný zdroj, ktorý reprezentujú klasické batérie. Nezabudlo sa ani na Wi-Fi, ktorá pri takýchto výpadkoch dostupná nie je tiež. Výrobca sa preto spolieha na 4G internet, na ktorý je možné Seecurity pripojiť.

blink-3
ZDROJ | Blink

Zaujímavou vlastnosťou je cenová politika. Blink odporúča jeden zo svojich dvoch programov. Prvý stojí 10 dolárov a zahŕňa 4G pripojenie, náhradné batérie, ale aj všetky možné senzory. Druhý stojí raz toľko a v tejto cene má majiteľ zahrnuté už aj profesionálne sledovanie majetku.

Pozrite siBezpečnostnú kameru Arlo Go môžete dať kdekoľvek, má aj LTE

Bližšie detaily budú odhalené už o nedávno. Stať sa tak má na konferencii CES 2017, o ktorej vás určite budeme informovať.

ZdrojBlink

Komentáre k článku