ASUS ROG Strix Wireless – herné slúchadlá s očami predátora

ZDROJ | ASUS

Spoločnosť ASUS predstavila nové slúchadlá, ktoré budú zapadať do rady ROG (Republic of Gamers). Pôjde tak o nový prírastok do herného portfólia. Zaujať majú agresívnym dizajnom aj 7.1 kanálovým zvukom.

https://www.youtube.com/watch?v=kmNYeDAr2Jo

Jedná sa prvé bezdrôtové slúchadlá v rade ROG Strix určené pre hráčov s vysokými požiadavkami. Headset využíva 2,4 GHz technológiu s nízkou latenciou.

Najväčšou vychytávkou však určite bude 7.1 kanálový zvuk, ktorý v spojení s frekvenčnou odozvou 20 Hz – 20 kHz zabezpečí skvelé priestorové ozvučenie a kryštálový zvuk. Takýto zvuk ale bude dostupný len po pripojení ku počítaču.

Pozrite siASUS ZenPad 3S 10 – nový zabijak iPadu?

Ako už býva zvykom, herné slúchadlá disponujú aj mikrofón. Tieto nie sú výnimkou a čistý zvuk by mal byť vďaka frekvenčnej odozve 50 Hz – 16 kHz samozrejmosťou. Výhodou je možnosť ho kedykoľvek odpojiť.

ASUS ROG Strix Wireless 4
ZDROJ | ASUS

Nakoľko sa jedná o slúchadlá bez kábla, dôležitá bude aj výdrž. Tá má podľa výrobcu dosahovať príjemných 10 hodín.

Pozrite siHerný set klávesnice a myši Razer Turret konečne v predaji

Okrem počítača sa budú dať ASUS ROG Strix Wireless pripojiť aj ku smartfónom, tabletom a počítačom s Windowsom a OSX a v neposlednej rade aj s konzolami PlayStation 4 a Xbox One.

ASUS ROG Strix Wireless
ZDROJ | ASUS

Slúchadlá vážia 350 gramov bez káblu, čo nemusí byť vhodné pre každého, dlhodobým hráčom by to ale problém robiť nemalo.

Novinka sa bude na slovenskom trhu predávať za cenu 139 eur.

ZdrojASUS

Komentáre k článku