11 načítanejších noviniek o smartfónoch v roku 2019

Rok 2019 nám do oblasti smartfónov priniesol nové, ale inak celkom obyčajné vlajkové lode, no taktiež aj unikátne modely, pri ktorých sa výrobcovia nebáli experimentovať. Toto je 11 načítanejších tohtoročných noviniek o smartfónoch na TECHBOX.sk.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ohromuje 64 Mpx fotoaparátom a extrémne nízkou cenou

Xiaomi predstavilo novú sériu smartfónov Redmi Note 8, z ktorej vlajková loď s prívlastkom Pro sa stáva prvým smartfónom na trhu so 64-megapixelovým fotoaparátom ISOCELL Bright GW1 od Samsungu.

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 7 ponúka 48-Mpx fotoaparát za pár drobných

Xiaomi predstavilo dlho očakávaný smartfón so 48-megapixelovým fotoaparátom. Prekvapivo však nejde o vlajkovú loď, ale o extrémne lacný model Redmi Note 7.

ZDROJ | Xiaomi

Toto sú Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max

Nové iPhony majú nové označenie, trojicu fotoaparátov, čip A13 no nedočkali sme sa reverzného nabíjania.

Skladací smartfón od Xiaomi láka na nízku cenu

Samsung a Huawei. To boli dve hlavné mená výstavy MWC 2019, na ktorej sa ukázali skladacie smartfóny Huawei Mate X a Samsung Galaxy Fold. Najnovšie vody skladacích smartfónov rozvírila novinka od Xiaomi.

ZDROJ | Lets Go Digital

Xiaomi ukazuje prvý skladací smartfón, skladá sa rovno 2x!

Evan Blass známy ako @evleaks už roky spôsobuje svetovým výrobcom vrásky na čelách kvôli neustálemu zverejňovaniu pripravovaných smartfónov skôr, ako ich ukážu samotní výrobcovia. Tentoraz si pravosťou získaného videa nie je istý ani on sám. Pozeráme sa na nový skladací smartfón od Xiaomi?

ZDROJ | Evan Blass/Twitter

Huawei P30 Lite – stredná trieda smartfónu s tromi fotoaparátmi

Rodina Huawei sa rozrastá o novú sériu P30. Prvým predstaveným modelom je novinka Huawei P30 Lite, ktorá ponúkne podobne ako konkurencia až tri zadné fotoaparáty.

ZDROJ | Huawei

Samsung Galaxy S10 – na toto trio sme čakali 10 rokov?

Samsung už 10 rokov prináša smartfóny Galaxy S, ktoré od počiatku predstavovali to najlepšie v portfóliu juhokórejského výrobcu. Výnimkou nie je ani tohtoročný model, ktorý s veľkou pompéznosťou výrobca práve predstavil v americkom San Franciscu, mimochodom v meste konkurenčného Apple.

ZDROJ | Samsung

Apple začalo opäť predávať iPhone SE!

Mnohí používatelia nedajú na kompaktný iPhone SE dopustiť a jediné čo by od Apple chceli je nová generácia tohto produktu. O tej nie je zatiaľ ani chýru, ani slychu. Skalní fanúšikovia sa dočkali iba opätovného uvedenia pôvodného modelu do predaja v oficiálnom e-shope.

ZDROJ | Apple

Xiaomi Redmi K20 a Redmi K20 Pro sú duo Flagship killer 2.0

Xiaomi predstavili tandem Flagship killer 2.0. Redmi K20 a Redmi K20 Pro ponúkajú 48 Mpx fotoaparát, OLED displej, čítačku odtlačku prstu v displeji a výsuvnú selfie kameru. K20 má Snapdragon 730, Pro Snapdragon 855.

ZDROJ | Xiaomi

Huawei P30 Pro prepíše zákony mobilnej fotografie

Už predchádzajúce modely smartfónov Huawei série P patrili k zariadeniam, ktoré si zamilujete najmä vďaka výsledkom, ktoré poskytujú ich fotoaparáty. Novinky s označením Huawei P30 Pro a Huawei P30 posúvajú úroveň ešte vyššie.

Samsung Galaxy Fold – prvý skladací smartfón, ktorý si môžete kúpiť

Samsung okrem očakávanej série smartfónov Galaxy S10 predstavil aj úplnú novinku – Galaxy Fold. Toto je prvý skladací smartfón na svete, ktorý je pripravený na masový predaj.

ZDROJ | Samsung

Komentáre k článku