Získajte predplatné TECHBOX so slúchadlami KOSS Porta Pro CS

Chcete mať vždy čerstvú dávku technologických noviniek, tém, testov a recenzií v podobe tlačenej verzie časopisu TECHBOX ihneď po jeho vydaní vo svojej poštovej schránke? Nie je nič jednoduchšie. Stačí si predplatiť časopis TECHBOX.

Navyše, iba teraz máte možnosť získať zvýhodnenú cenu 45 € na balík predplatného časopisu TECHBOX (10 čísel) v hodnote 24 € spolu so špeciálnou Česko-Slovenskou edíciou špičkových slúchadiel KOSS Porta Pro CS s doživotnou zárukou v hodnote 39,99 €.

Slúchadlá KOSS Porta Pro sú legendárnym modelom, predstaveným ešte v roku 1984. Nadčasovosť ich konštrukcie dokazuje ich dizajn, ktorý sa za viac ako tri desaťročia nezmenil. Slúchadlá je možné jednoducho poskladať a pohodlne prenášať. Špecialitou sú dve oporné miesta a prepínač „comfort zone“, ktorým je možné vhodne rozložiť tlak na uši a hlavu. Teraz ich môžete výhodne získať v špeciálnej Česko-Slovenskej edícii.

Pre objednanie zvýhodneného balíka predplatného TECHBOX spolu so slúchadlami KOSS Porta Pro CS využite nasledujúci formulár:

    Cena 45 € zahŕňa predplatné časopisu TECHBOX (10 čísel) v hodnote 24 € spolu so špeciálnou Česko-Slovenskou edíciou slúchadiel KOSS Porta Pro CS s doživotnou zárukou v hodnote 39,99 €.
  • Vypíšte Ulica, PSČ, mesto
  • Pre rýchlu objednávku využite prevod na účet SK2111000000002621026747 v sume 45,00 €, kde ako Variabilný symbol napíšte číslo vášho mobilného telefónu a do poznámky uveďte vašu doručovaciu adresu. Slúchadlá vám zašleme do 14 pracovných dní od pripísania úhrady na účet.
    Odoslaním Mena, doručovacej adresy a telefónneho čísla a e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov v zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov spoločnosťou TECHBOX, s.r.o. pre účely informačného systému IS Predplatitelia.
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

KONTAKT

predplatne@techbox.sk, 0904 476 719

Komentáre k článku