Získaj výhodné ročné predplatné časopisu TECHBOX so športovými hodinkami TomTom

Chceš mať vždy čerstvú dávku technologických noviniek, tém, testov a recenzií v podobe tlačenej verzie časopisu TECHBOX ihneď po jeho vydaní vo svojej poštovej schránke? Nie je nič jednoduchšie. Stačí si predplatiť časopis TECHBOX.

Navyše, iba teraz máš možnosť získať výhodné predplatné časopisu TECHBOX (10 čísel) v hodnote 24 € spolu so športovými hodinkami TomTom Runner. Na výber máš tri možnosti.

Ak si vyberieš športové hodinky TomTom Runner v hodnote 89 €, za zvýhodnený balík (predplatné + hodinky) zaplatíš iba 79 €, čím ušetríš celkovo 34 €!

Športové hodinky TomTom Runner sú prioritne určené pre bežcov. Poslúžia na záznam športovej aktivity, pričom vďaka zabudovanému GPS sledujú aj trasu, ktorou sa požívateľ pohybuje.

Pri výbere športových hodiniek TomTom Runner 2 v hodnote 109 €, za zvýhodnený balík (predplatné + hodinky) zaplatíš iba 99 €, čím ušetríš celkovo 34 €!

Druhá generácia Runner 2 má krajší dizajn a vylepšené remienky. K základným funkciám záznamu športovej aktivity je pridané napríklad stanovovanie cieľov, či režim viacerých športov, ako plávanie či cyklistika.

A ak si vyberieš športové hodinky TomTom Runner 3 v hodnote 139 €, za zvýhodnený balík (predplatné + hodinky) zaplatíš iba 119 €, čím ušetríš celkovo 44 €!

Tretia generácia Runner 3 dizajnovo vychádza zo svojho predchodcu. Okrem nových remienkov priniesla novinku, ako napríklad „prieskum trasy“, ktorá zabezpečí bezpečnú cestu v prípade zlej orientácie.

Neváhaj, pretože z každého uvedeného modelu hodiniek TomTom je k dispozícii limitovaný počet 20 kusov!

Pre objednanie zvýhodneného balíka predplatného TECHBOX spolu so športovými hodinkami TomTom Runner, Runner 2 alebo Runner 3 využi nasledujúci formulár:

    Zvýhodnená cena 79 € alebo 99 € alebo 119 € zahŕňa predplatné časopisu TECHBOX (10 čísel) v hodnote 24 € spolu so športovými hodinkami TomTom Runner v hodnote 89 € alebo TomTom Runner 2 v hodnote 109 € alebo TomTom Runner 3 v hodnote 139 €.
  • Vypíšte Ulica, PSČ, mesto
  • Pre rýchlu objednávku využite prevod na účet SK2111000000002621026747 v sume 79 € alebo 99 € alebo 119 €, kde ako Variabilný symbol napíšte číslo vášho mobilného telefónu a do poznámky uveďte vašu doručovaciu adresu. Hodinky vám zašleme do 14 dní od pripísania úhrady na účet.
    Odoslaním Mena, doručovacej adresy a telefónneho čísla a e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov v zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov spoločnosťou TECHBOX, s.r.o. pre účely informačného systému IS Predplatitelia.
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Upozornenie: obrázky hodiniek sú ilustračné, skutočné farebné vyhotovenie sa môže líšiť podľa dispozície u dodávateľa!

Komentáre k článku