Vytlačte si fotokalendár ako vianočný darček pomocou smartfónu

Vianoce sa pomaly blížia a mnohí z nás začínajú premýšľať nad darčekmi pre svojich blízkych. V tomto predvianočnom čase bilancujeme uplynulý rok a spomíname na krásne chvíle, ktoré máme častokrát zdokumentované na svojich smartfónoch. Pomocou aplikácie CEWE FOTOSVET si vytvoríte osobný fotokalendár rýchlo a jednoducho. Ako to celé funguje?

1. Stiahnite si aplikáciu CEWE FOTOSVET

S touto appkou pre iOSAndroid sa pracuje veľmi jednoducho a už v priebehu pár minút môžete mať svoj osobný kalendár. V hlavnom menu si vyberiete položku Kalendáre a následne si zvolíte daný produkt. Od kompaktného stolového kalendára až po nástenný A3 kalendár.

2. Zvoľte si typ papiera

Na výber máte z troch druhov papiera. Štandardný papier má hodvábne matný povrch, pričom farby sú mimoriadne výrazné a kontrasty na vašich fotkách lepšie vyniknú. Tento typ papiera je ideálny pre plánovacie kalendáre, pretože sa naň dá dobre písať.

Lesklý papier má žiariace, intenzívne farby, ktoré sú chránené UV lakom a vaše fotografie sú tak dokonale chránené pred znečistením alebo vlhkosťou. Zábery na lesklom fotopapieri zase pôsobia veľmi živo vďaka mimoriadnej hĺbke farieb. Tento typ papiera je optimálny najmä pre fotky s veľkým počtom farieb, makrosnímky alebo portréty.

3. Zvoľte si základné nastavenia pre váš kalendár

Ako prvé si vyberte kalendárium a následne si vymyslite nejaké zaujímavé meno. Voľba počiatočného mesiaca je pritom úplne na vás. Pokiaľ máte nejakú časť roka náročnejšiu, kľudne si môžete vybrať ako začiatok ktorýkoľvek mesiac.

4. Zostavte si jednotlivé listy

Teraz prichádza ten najkreatívnejší krok, a síce výber fotiek. Aplikácia pracuje veľmi intuitívne a na hornej lište sa vám okamžite načítajú fotografie z vašej galérie. Už si len stačí povyberať fotografie na titulku a jednotlivé mesiace. V tomto procese si môžete tiež nastavovať font textu, farebnú schému alebo rôzne usporiadanie fotiek na danom liste. Na záver ešte vyberiete typ doručenia a váš kalendár je hotový.

Kúpou fotokalendára navyše podporíte Detské kardiocentrum v Bratislave. Spoločnosť CEWE aj tento rok venuje 50 centov z predaja každého CEWE kalendára na nákup prístroja AVOXIMETER, ktorý je dôležitou pomôckou pri liečbe malých pacientov v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb. Ambasádorom tejto zbierky je Juraj Bača známy z populárneho slovenského seriálu Komisár Rex.

Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od typu papiera, pre včasné doručenie do Vianoc, navštívte stránku CEWE.

Komentáre k článku