Vyhraj výkonný NAS Synology DiskStation DS216+II

Teraz môžeš vyhrať výkonný NAS pre tvoje súbory a multimédiá. Stačí, ak sa zapojíš do našej najnovšej súťaže o Synology DiskStation DS216+II.

Synology DiskStation DS216+II je vysoko výkonný 2-šachtový NAS server vybavený dvojjadrovou CPU jednotkou se systémom hardvérového šifrovania AES-NI, podporujúci systém súborov Btrfs a prevod 4K UHD.

Výkonný NAS je určený domácnostiam a malým firmám, ktoré ocenia práve výkon, ale i bezpečný úložný systém na ochranu a zdieľanie dát. Synology Disk Station DS216+II pritom dosahuje rýchlosť 111,78 MB/s pre čítanie aj zápis a pri prenose šifrovaných dát sa môžeš spoľahnúť na rýchlosti viac ako 113,01 MB/s pre čítanie a 111,66 MB/s pre zápis.

ZDROJ | Synology

Synology DiskStation DS216+II je dokonca vybavený aj možnosťou konvertovať H.264 4K videá na 1080p i streamovať ich v požadovanom formáte do televízie s vysokým rozlíšením, prehrávačov digitálnych médií, počítačov či mobilných zariadení, takže sledovanie videí je jednoduché bez nutnosti inštalácie prehrávača tretích strán.

V praxi oceníš aj intuitívne rozhranie Synology DiskStation Manager (DSM) pre správu Synology NAS servera. Ak chceš Synology DiskStation DS216+II vyhrať, stačí správne odpovedať na jedinú otázku.

Súťaž ukončená.

Pozrite siPoznáme výhercu Synology DiskStation DS216+II

 

 

ZdrojSynology

Komentáre k článku