Vyhraj Sony Xperia X Compact – výkonný smartfón s výborným foťákom

ZDROJ | Sony

Nevyhovujú ti obrovské smartfóny, ktoré vo vrecku prekážajú a zaťažujú ho? Zapoj sa do našej najnovšej súťaže a vyhraj kompaktný a výkonný smartfón Sony Xperia X Compact.

https://www.youtube.com/watch?v=RvdO89OFN_4

Vďaka svojím malým a kompaktným rozmerom pri veľkosti displeja 4,6” sa smartfón Sony Xperia X Compact ľahko nosí i vo vrecku nohavíc a je ideálny pre ovládanie jednou rukou. Pritom tento štýlový drobec poskytuje technológie a výkon vlajkovej lode. 6-jadrový procesor Snapdragon 650 spolu s 3 GB pamäťou RAM zvládne aj náročnejšie hry.

ZDROJ | Sony

Pre Xperia X Compact je aj fotografovanie hračkou. S inovatívnou technológiou trojitého snímania obrazu (Triple image sensing) môžete nasnímať fotografie o akých ste donedávna iba snívali. Smartfón je totiž vybavený trojicou senzorov pracujúcich samostatne bez nutnosti zapínania, ktoré automaticky vylepšujú výsledné fotografie.

ZDROJ | Sony

O spoľahlivý chod smartfónu sa stará 2 700 mAh batéria. Tá vďaka technológii adaptívneho nabíjania Qnovo a funkcii Battery Care môže vydržať v pôvodnom stave dvakrát tak dlho, ako iné batérie. Výhodou technológie Qnovo je, že nepretržite monitoruje stav batérie a upravuje nabíjací prúd.

Funkcia Battery Care naučí váš smartfón, kedy ráno vstávate, aby nebol po celú noc plne nabitý pripojený k nabíjačke. V noci tak nabije smartfón na 90% kapacity, potom počká a pred začiatkom vášho dňa ho doplní na 100%.

https://www.youtube.com/watch?v=MQ5bsRu9E9U

To však zďaleka nie je všetko, čo dokáže štýlový smartfón s kompaktnými rozmermi Sony Xperia X Compact. Ak si ho chceš naplno užívať, zapoj sa do našej súťaže a možno práve ty sa staneš majiteľom nového smartfónu Xperia X Compact v elegantnej bielej farbe. Ak váhaš nad správnymi odpoveďami, navštív stránku Sony Mobile.

ZDROJ | Sony

Súťaž UKONČENÁ

VÍŤAZ SÚŤAŽE TUPoznáme víťaza smartfónu Sony Xperia X Compact!

ZdrojSony

Komentáre k článku