Vyhraj parádny vianočný darček – HTC U Play!

Máš už všetky darčeky nakúpené? Predsalen ti ešte niečo chýba? Alebo chceš len tak, pre seba či blízkeho, niečo špeciálne? Tak neváhaj a zapoj sa do našej rýchlej súťaže o parádny vianočný darček, exkluzívny smartfón HTC U Play!

ZDROJ | HTC

HTC U Play si ťa získa nádherným 5,2-palcovým Super LCD displejom s Full HD rozlíšením, na ktorom budeš rád pozerať videá, či fotografie, vyhotovené špičkovým hlavným 16 Mpx fotoaparátom, ktorého prednosťou je optická stabilizácia.

Určite pri tomto smartfóne oceníš aj inteligentného asistenta HTC Sense Companion, který ti dá užitočnú radu vždy v tej pravej chvíli. Napríklad ťa upozorní na dobitie batérie, keď v kalendári zistí, že máš mať schôdzku, aby sa ti počas nej nevybila.

ZDROJ | HTC

Exkluzivitou smartfónu HTC U Play je prémiový dizajn Liquid Surface design, tvorený 3D tvarovaným sklom, ktoré je farbené postupným nanášaním tenučkých vrstvičiek vzácnych minerálnych pigmentov. Vďaka tomu vytvára také zaujímavé a hlboké odrazy.

ZDROJ | HTC

Ak ťa smartfón HTC U Play zaujal, nečakaj a zapoj sa do súťaže. My ťa potešíne skvelým vianočným darčekom. Súťaž totiž vrcholí práve na Štedrý večer, 24. decembra 2017 presne o polnoci. Správne odpovede hľadaj aj na stránke HTC.

Pozrite siPoznáme výhercu exkluzívneho smartfónu HTC U Play!

Súťaž ukončená!

 

ZdrojHTC

Komentáre k článku