Vieme, ako bude vyzerať Samsung Galaxy S8 s displejom 18:9

S blížiacim sa termínom veľkého predstavenia Samsung Galaxy S8, novej vlajkovej lode juhokórejského výrobcu, sa čoraz častejšie objavujú „zaručené“ informácie o tom, čím všetkým bude disponovať. Je jasné, že výrobca ho už má dávno vyrobený, no doteraz sme nevideli jeho finálnu podobu. Doteraz.

RECENZIASamsung Galaxy S8 – Najkrajší Android smartfón súčasnosti

Evan Blass, známy aj ako @evleaks na svojom Twittri pravidelne už roky robí vrásky na čelách všetkých veľkých výrobcov, hlavne tých smartfónových. Vždy sa k nemu akosi dostanú tie správne informácie či počítačové rendery pripravovaných noviniek.

Pozrite siČo všetko vieme o Samsung Galaxy S8?

Najnovšie nám ukázal, ako bude vyzerať práve Samsung Galaxy S8.

Že ide o naozaj pripravovaný Galaxy S8 nás môže utvrdzovať nielen to, že Evan Blass sa ešte asi nikdy v svojich odhaleniach nemýlil, ale aj fakt, že na displeji svieti dátum 29. marec 2017, termín, kedy Samsung oficiálne predstaví svoju novinku v New Yorku.

ZDROJ | Evan Blass

S troškou photoshopovania je tiež z press fotky možné odhaliť doslova kvantum snímačov a senzorov nad displejom. Okrem webkamery je tu aj snímač očnej dúhovky známy z Galaxy Note7, senzor priblíženia, ale aj niekoľko ďalších senzorov, ktorých význam zatiaľ nepoznáme.

ZDROJ | Evan Blass

Druhou zaujímavosťou je absencia pre Samsung klasického tlačidla Home. To zmizlo úplne. A do tretice, všimli ste si, že displej je v rohoch akýsi zaoblený?

Samsung tak s najväčšou pravdepodobnosťou použije podobný displej, ako má nové LG G6 vrátane nezvyčajného pomeru 9:18! V prípade Galaxy S8 má ale mať uhlopriečky 5,8 a 6,2 palcov.

ZDROJ | Evan Blass

Okrem Evana Blassa sa k pravdepodobne predprodukčnému kúsku dostal aj Boy Genius Report, ktorý podrobne opísal aj samotnú špecifikáciu menšieho modelu. Tá sa ale v drobnostiach môže ešte nakoniec líšiť.

Každopádne, Samsung chystá zaujímavú novinku, ktorá bude slušným nástupcom minuloročných Galaxy S7 a Galaxy S7 Plus. Sme zvedaví, čo všetko nakoniec ponúkne.

ZdrojEvan Blass

Komentáre k článku