UNBOXING Samsung Galaxy S8 + súťaž o smartfón

Opätovne tu pre vás máme novú časť obľúbeného UNBOXING seriálu, v ktorom sa tentokrát pozrieme na horúcu novinku. Na nový Samsung Galaxy S8 sa totiž väčšina z vás určite tešila. Takže poďme pekne na to.

Samsung Galaxy S8 sme pre vás rozbalili v nádhernej farbe Coral Blue, ktorá sa exkluzívne predáva u operátora Orange. Novinka z dieľne juhokórejského výrobcu však určite zaujme nielen farbou.

Pozrite si8 dôvodov prečo si vybrať Samsung Galaxy S8/S8+

Nový Samsung Galaxy S8 totiž ako prvý smartfón ponúka unikátny Infinity displej, ktorý zaberie takmer celú prednú časť smartfónu. Okrem toho však ponúkne novinka aj najlepší hardvér, aký môžete v súčasnosti na trhu nájsť.

Nechýba dokonca ani unikátny spôsob odomykania smartfónu, kedy ho viete odomknúť dúhovkami, alebo vašou tvárou. Odomknutie prebehne navyše tak rýchlo, že ho ani nepostrehnete.

Ak si všetky novinky, ktoré Samsung Galaxy S8 prináša chcete pozrieť v kľude, určite si pustite nasledujúce video, v ktorom nájdete aj kompletné a skutočne bohaté balenie tohto unikátneho smartfónu. Navyše jeden Samsung Galaxy S8 môže byť aj váš. Postačí totiž správne odpovedať na jednu otázku.

INFORMÁCIA: Súťaž o smartfón Samsung Galaxy S8 prebieha výlučne na Facebook stránke operátora Orange.

Partnerom seriálu UNBOXING je operátor Orange. Ak si chcete smartfón Samsung Galaxy S8 kúpiť s niektorým z paušálov Orangeu, môžete tak urobiť práve na stránke operátora.

ZdrojOrange

Komentáre k článku