Ultimate Ears WONDERBOOM – vodotesný reproduktor s podareným dizajnom

Firma Ultimate Ears, ktorá spadá pod technologického giganta Logitech, oznámila ďalší prírastok do rodiny vodotesných reproduktorov. Ultimate Ears WONDERBOOM sa skutočne podaril.

Po dizajnovej stránke je reproduktor parádny. Rôzne farebné kombinácie, valcovitý tvar a štýlový znak kríža v strednej časti robia z neho prvotriedny kúsok, ktorý na prvý pohľad zaujme.

ZDROJ | Ultimate Ears

Pozrite siNAYpredávanejšie prenosné reproduktory za február 2017

Firma sľubuje aj mohutný 360° zvuk s kvalitnými basami. Presvedčíme sa však až keď ho budeme počuť hrať naživo.

Pre bezdrôtové počúvanie hudby stačí spustiť Bluetooth. Ovládanie funguje cez tlačidlo UE v hornej časti reproduktoru, ktoré umožní spúšťať prehrávanie, pozastaviť ho, preskakovať skladby a tiež pripojiť dva reproduktory WONDERBOOM do sterea, aby ste mali priestorový zvuk.

ZDROJ | Ultimate Ears

Čo sa týka odolnosti, padnúť vám môže pokojne z 1,5 metrovej výšky a o vodotesnosť sa stará IPX7, čiže 30 minút pod vodou do hĺbky 1 meter by nemal byť problém. Reproduktor však vie aj plávať na hladine, takže by ste ho utopiť nemali. Batéria reproduktoru Ultimate Ears WONDERBOOM by mala vydržať solídnych 10 hodín.

ZDROJ | Ultimate Ears
ZDROJ | Ultimate Ears

Pozrite siOutdoorový reprák UE BOOM 2 si vezmete do hôr i na pláž

Po vzore konkurencie má aj tento reproduktor záchytné uško na prichytenie k taške.

Ak vás reproduktor zaujal, môžete si vybrať zo šiestich farebných spracovaní: Stone (sívá), Phantom (čierna), Fireball (červená), SubZero (modrá), Cashmere (ružová) a Lilac (fialová).

Pozrite siUltimate Ears 100 Noise Isolating: slúchadlá pre budúce hudobné superstar ?

Ak si chcete kúpiť niečo štýlové s dobrým zvukom na jarné párty, môžete siahnuť práve po tomto reproduktore. Začne sa predávať už v apríli za 99 eur.

ZDROJ | Ultimate Ears

Zdrojultimateears

Komentáre k článku