Tivoli Model One Digital – krásny prenosný retro reproduktor

Spoločnosť Tivoli predstavila svoj nový bezdrôtový reproduktor, Tivoli Model One Digital. Má kvalitné materiály, krásny retro dizajn, ktorý kombinuje s monochromatickým okrúhlym displejom.

ZDROJ | Tivoli
Výrobcovia JB či Bose síce ponúkajú kvalitný zvuk v malých telách. Po dizajnovej stránke sa však skôr zameriavajú na prítomnosť, prípadne budúcnosť Naopak Tivoli so svojou novinkou spája to najlepšie z viacerých dôb.

Tivoli Model One Digital si zamiluje každý, kto má rád hudbu na cestách a vzhľad mu nie je ľahostajný. Vo vnútri dreveného tela s rozmermi 11,5 cm x 22,2 cm x 14 cm a váhou 1,55 kilogramu nájdeme najnovšie technológie.

Pozrite siBose SoundLink Mini II – limitovaná verzia ikonického reproduktoru

Patrí sem Wi-Fi, Bluetooth, ale i FM. Okrem toho sa nezabudlo na 3,5 mm jack. Reproduktor si tiež rozumie so streamovacími aplikáciami, akými sú Spotify, Tidal či Deezer. Tivoli Model One Digital má aj aplikáciu, ktorá slúži pre lepšiu komunikáciu so smarfónom. Čerešničkou je potom fakt, že novinka bude dostávať pravidelné aktualizácie.

ZDROJ | Tivoli
I napriek tomu, že sa výrobca spolieha na okrúhly monochromatický displej, ktorý bude zobrazovať podstatné informácie, jeho potenciál naplno využitý nie je. Po pripojení na Wi-Fi by totižto mohol poskytovať mnoho viac údajov, ako napríklad predpoveď počasia či agendu na nadchádzajúci deň.

Ak máte hlboko do vrecka, môžete si reproduktorov kúpiť aj viac, prepojiť ich a vytvoriť si tak domáce audio. Nebude však najlacnejšie. Tivoli Model One Digital totiž stojí 300 dolárov a dodávať sa začne 20. marca.

ZdrojTivoli

Komentáre k článku