AKO si zálohovať fotografie

Dnes fotí úplne každý z nás, a to najmä vďaka dostupným smartfónom s fotoaparátmi, ktoré máme neustále so sebou. Aké možnosti zálohovania fotografií a videí súčasný moderný svet technológií ponúka sa dozviete v novej časti série videí NAY manuál.

Zálohovať vaše fotografie v súčasnosti môžete viacerými spôsobmi. Výhodou cloudových služieb je prístup k vašim fotografiám z akéhokoľvek miesta na svete, navyše sa nemusíte obávať ani o ich stratu, keďže prevádzkovatelia týchto služieb majú vaše dáta bezpečne uložené a dostatočne zálohové.

Zálohovanie na klasický harddisk vám zase dáva možnosť relatívne lacno si uložiť veľké množstvo fotografií. Musíte si však dávať pozor, aby ste harddisk nestratili. A NAS? Ten je spája výhody cloudových služieb a klasického ukladania na harddisk, vyžaduje si však najvyššiu vstupnú investíciu. Pozrite si NAY manuál, kde sa na možnosti zálohovania pozrieme podrobnejšie.

Veríme, že si vďaka novej časti seriálu NAY manál vyberiete technológiu, ktorá vám najviac vyhovuje a nikdy neprídete o vaše cenné spomienky na fotografiách či videách.

Ak sa vám video páči, dajte mu na YouTube like, prípadne sa pýtajte v komentároch.

ZdrojNAY

Komentáre k článku