TECHCAST X – 1400 EUR za telefón? Čo ste sa…

Apple včera predstavil svoje novinky, medzi ktorými nechýba ani doposiaľ najdrahší iPhone v histórii. Nielen o ňom sme sa porozprávali v najnovšej časti nášho videocastu s už dobre známym názvom TECHCAST X.

Ešte predtým, ako sa pustíte do sledovania spŕšky našich názorov na najnovšie produkty Apple, ktoré boli svetu predstavené iba včera, musíme uznať, že Apple prezentácie jednoducho vie.

Prostredie a atmosfére v novom Apple Park a v kine Steva Jobsa, ako aj samotná prezentácia boli jednoducho pastvou pre oči. Apple proste vie prezentovať, ako aj tvoriť vydarené reklamné spoty.

Pozrite siApple iPhone X má vykrojený OLED displej, Face ID a cenu od 1 199 €

Nie o tom sme však chceli. Náš najnovší TECHCAST je totiž venovaný všetkým novým produktom, ktoré boli predstavené. Pozrieme sa na novinky, ktoré prinášajú Apple Watch tretej generácie, alebo nová Apple TV.

Samozrejme sme sa podrobne pozreli aj na nový iPhone 8 a iPhone 8 Plus, ktoré sú iba miernym vylepšením predchádzajúcich modelov.

Pozrite siiPhone 8 vyzerá rovnako, ale je úplne iný!

Revolučným by mal byť práve nový iPhone X, ktorý je však zároveň najdrahším iPhonom v histórii značky. Čo všetko teda prináša a koľko vás bude stáť?

Odpovede na tieto otázky nájdete v novom TECHCAST X, takže si pripravte 50 minút a pozrite si, čo si o novinkách myslíme my.

https://youtu.be/33Cz57yb5hM

Komentáre k článku