TECHBOX.sk číta viac ako 200 000 z vás! Ďakujeme!

Dátum 9.10. sa zapíše do histórie portálu TECHBOX.sk ako dátum prekonania druhého veľkého míľnika. Práve včera totiž návštevnosť prekonala 200 000 unikátnych návštevníkov. Na tento deň sme čakali necelé tri roky, v decembri 2014 totiž TECHBOX.sk čítalo 100 000 ľudí.

Pozrite siTECHBOX.sk prekonal hranicu 190 000 unikátnych návštevníkov

Po necelých troch rokoch sa tak môžme pochváliť s ďalším veľkým míľnikom, na ktorý sme čakali od januára tohto roka. Kolísavá návštevnosť sa pohybovala stále okolo 190 000 unikátov, no ani raz za tých 10 mesiacov dvestotisícovú hranicu neprekonala.

To však nevadí, pretože sme sa jej už dočkali a k 9. októbru 2017 TECHBOX.sk čítalo (za posledný mesiac) presne 200 927 unikátnych návštevníkov podľa metriky Google Analytics.

Z Analytics sme sa tiež dozvedeli, že drvivú väčšinu návštevníkov tvorili Slováci, nasledovaný Čechmi, Nemcami či Američanmi a Angličanmi. Niežeby sme sa necítili svetovo, no predpokladáme, že návštevníci z týchto krajín sú práve naši rodáci, Slováci.

Analytics ale prezradil aj ďalšie zaujímavosti. Napríklad vraj väčšina z vás na prezeranie TECHBOX.sk používa Windows, Android a iOS. Ostatné systémy sú zanedbateľné. Napriek tomu Safari od Apple je na druhom mieste čo sa týka prehliadačov. Pred ním je len Chrome od Google.

Čo sa týka rozdelenia muži vs. ženy, teší nás, že TECHBOX.sk si obľúbilo aj nežnejšie pohlavie. Podľa Analyticsu tvorí polovicu toho mužského. Slušné číslo.

A nakoniec je zaujímavé aj vekové zloženie vás, našich čitateľov. Podľa „Veľkého brata“ má absolútna väčšina z vás vek od 25 do 44 rokov. 18-24 rokov nie je zanedbateľné číslo, ale porovnajte si ho, keď sčítate 25-34 a 35-44 rozmedzia.

 

Nech ste už ktokoľvek, či mladý či starý, alebo Slovák, Čech, Nemec, žena, alebo muž, patrí vám veľké ďakujeme za to, že nás čítate a sledujete!

Nám to podvedome vytvára záväzok robiť si našu prácu ešte lepšie a snažiť sa vám prinášať nielen tie najčerstvejšie novinky z technologického sveta, ale aj zaujímavé témy a kvalitné recenzie.

Ak by ste však mali čokoľvek na srdci, čo by sme mali zmeniť, zlepšiť, zrušiť, dajte nám vedieť na redakcia@techbox.sk.

Ďakujeme!

Komentáre k článku