TECHBOX.sk prekonal hranicu 230 000 unikátnych používateľov!

TECHBOX.sk včera v noci zažil ďalší významný míľnik. Tesne pred polnocou totiž ručička Google Analytics prekonala 230 000 jedinečných používateľov. Deň 25. novembra sa tak zapíše do histórie TECHBOXu ako deň, kedy sme prekročili ďalšiu desaťtisícovú hranicu. Je to, samozrejme, vďaka vám, za čo vám patrí opäť veľké ďakujeme!

TECHBOX.sk za posledný mesiac tak čítalo viac ako 230 000 jedinečných používateľov (podľa metodiky Google Analytics). Pritom len pred mesiacom a pol sme vás informovali, že TECHBOX.sk prekročil magickú hranicu 200 000, pod ktorou sa pohyboval väčšinu roka, ale ani raz ju neprekonal úplne.

Pozrite siTECHBOX.sk číta viac ako 200 000 z vás! Ďakujeme!

Vyše 30 000 používateľov za 1,5 mesiaca je pre nás preto veľký úspech, ktorý nás nesmierne teší. Je to určite vďaka množstvu unikátnych článkov, ktoré v tomto predvianočnom období pre vás pripravujeme, no podľa štatistík čítate prakticky všetko. A to je dobre, pretožo do každého jedného článku vkladáme kus seba, aby sme vám priniesli čo najkvalitnejšie informácie. Ako vidíme, viete to i oceniť.

Aby som bol presný, za posledných mesiac navštívilo TECHBOX.sk presne 230 216 ľudí. Ide pritom o unikátnych návštevníkov.

Z analýz Google Analytics vyplýva, že väčšina z nich bola zo Slovenska, ale nezanedbateľné percento bolo i z Česka, Nemecka, Veľkej Británie a USA.

Väčšina z návštevníkov boli muži, no percento žien neustále rastie. To je super, pretože technika už nie je výlučne doménou mužou.

Z návštevníkov najväčšie percento tvorili používatelia medzi 25 – 34 rokov, no iba o časť menej boli ľudia vo veku od 35 – 44 rokov. Títo dokopy tvoria až vyše 70 % všetkých používateľov!

Ľudia na TECHBOX.sk z väčšej časti pristupujú z počítačov, ale mobilné telefóny neustále rastú. Naopak, tablety z roka na rok klesajú.

Počítačom vládne Windows, takže sa niet čomu čudovať ani medzi operačnými systémami. Rovnako Android kraľuje smartfónom, takže ten je hneď za Windowsom. Nemalé percento ale tvoria prístupy z iOS.

Prehliadačom jednoznačne dominuje Chrome od Google, hlboko za ním je Safari od Apple a Firefox od Mozilly.

Na konci roka sa pozrieme na hlbšiu analýzu návštevnosti TECHBOX.sk, teraz sme sa chceli hlavne pochváliť a poďakovať vám za záujem o TECHBOX.sk a našu prácu, ktorej venujeme veľmi veľa. Ďakujeme!

Zároveň prajem príjemné čítanie ďalších článkoch, ktoré na TECHBOX.sk deň čo deň chystáme.

 

 

 

Komentáre k článku