Takto vyzerá naživo Samsung Galaxy Tab S3, vlajková loď medzi tabletmi

Samsung si predstavenie novej vlajkovej lode medzi smartfónmi, modelu Samsung Galaxy S8, odložil na koniec marca (29. 3. 2017), a tak na výstave MWC 2017 sa sústredil na predstavenie noviniek z kategórie tabletov, resp. 2-in-1 zariadení.

RECENZIASamsung Galaxy Tab S3 – vydarený tablet s perom S Pen

Vďaka tomu sme si aj my mohli lepšie vychutnať tieto novinky, a to nielen Samsung Galaxy Book, ale aj nový tablet najvyššieho radu Samsung Galaxy Tab S3.

Pozrite siSamsung Galaxy Tab S3 s kovovým telom a reproduktormi AKG

O jeho elegantnom kovovo-sklenenom dizajne, kvalitnej hardvérovej výbave, multifunkčnom pere S Pen, ale aj štvorici špičkových reproduktoroch AKG ste si istotne už prečítali krátko po jeho predstavení v katalánskej metropole, v Barcelone.

Poďte sa naň s nami opäť pozrieť. Nie však iba prostredníctvom fotografií, ale aj v nasledujúcom videu. Zistíte, čím nás zaujal a prečo od nás získal ocenenie TECHBOX Best Tablet MWC 2017.

Ako sa vám páči nový Samsung Galaxy Tab S3? Zaujal aj vás?

Pozrite siSamsung Galaxy Book – 2v1 zariadenie, ktoré vyzerá parádne

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2017 ďakujeme spoločnostiam Huawei Technologies a Samsung Electronics, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone. O dátové spojenie redaktorov zo Španielska sa stará operátor Telekom.

Komentáre k článku