Symmetria: naučte sa vidieť symetricky

Symmetria

Preferujete mobilné hry, ktorých hranie vám aj niečo prinesie? Symmetria založená na vytváraní symetrických obrazov medzi ne určite patrí.

Zaujímavá mobilná hra Symmetria od spoločnosti Platonic Games, ktorá je tvorená len dvomi osobami, ponúka bohatý obsah aj v bezplatnej verzii.

Princíp hry je skutočne jednoduchý. Ak by ste ho však nepochopili, vývojári si pre vás pripravili zopár úvodných levelov. Vašou úlohou je v čo najkratšom čase vytvoriť symetrický obrázok toho, ktorý vidíte na displeji smartfónu či tabletu.

Pozrite sihocus.: hra založená na očnom klame

Symmetria Symmetria

Postupným plnením úloh sa dostanete až do levelov, kedy budete musieť rozlišovať farby vo väčšej štvorcovej sieti. Samozrejme aj tu platí, že čím skôr daný level dokončíte, tým viac hviezdičiek dostanete.

Symmetria Symmetria

Dokončením sústavy Libra som sa v novom súbore levelov označených názvom Scorpio musel popasovať aj so záškodníkom, ktorý náhodne vypĺňal políčka na hracej ploche.

Symmetria Symmetria

Po úspešnom zvládnutí 28. levelu som sa žiaľ už bez použitia kreditnej karty nezaobišiel. Okrem viac než 45 levelov dostanete za 3 eurá aj aplikáciu očistenú o reklamy a nové herné mechanizmy.

Symmetria Symmetria

Ak však preferujete hranie aj nasledujúcich levelov v bezplatnej verzii, odporúčam vám zavítať späť do menu a zvoliť si Endless režim.

Symmetria Symmetria

V časovej tiesni musíte vypĺňať prázdne štvorčeky a posúvať sa tak ďalej. Zvládnutie prvých 10 úrovní by vám nemalo robiť žiaden problém.

Ocenil som predovšetkým režim Battle, ktorý je možné hrať s priateľom na jednom smartfóne a zistiť tak, kto je v symetrickom videní lepší.

Pozrite siLinemaze Puzzles: prejdi cez všetky štvorčeky vo viac než tisícke levelov

Symmetria Symmetria

Aplikáciu Symmetria by som odporučil na vyplnenie voľných chvíľ v autobuse či vo vlaku, alebo so spolužiakom počas  prestávky medzi prednáškami.

Symmetria

Symmetria87%

Veľkosť:
50,93 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a novší, iOS 9.1 a novší
Cena:
0,00 €

Mobilná hra Symmetria okrem moderného grafického spracovania a chytľavej hrateľnosti ponúka aj režim pre dvoch hráčov.

Komentáre k článku