Ste fanúšikom Tesly? Môžete si kúpiť Tesla Powerbank

Tesla mala 17. novembra veľký deň. Okrem elektrického ťahača a poriadneho športiaka sme sa dočkali i príslušenstva v podobe powerbanky.

ZDROJ | Tesla

O novom superšportiaku s názvom Tesla Roadster sme už písali. Ak ste si článok ešte nečítali, určite tak spravte. Nedeje sa predsa každý deň, že automobilka predstaví elektromobil s dojazdom 1 000 kilometrov a zrýchlením z 0 na 100 za menej ako dve sekundy.

Okrem toho Elon Musk ukázal aj elektrický ťahač. Ten má dojazd 800 kilometrov a pôjde o jeden z prvých svojho druhu. To ale nie je všetko, čo Tesla na konferencii predviedla. I keď ide o maličkosť, určite poteší všetkých fanúšikov značky.

Jednoducho nazvaná Tesla Powerbank je, ako už názov napovedá, prenosná nabíjačka. Dizajn pripomína nabíjacie stanice Supercharger a vo svojom tele skrýva aj MicroUSB či Lightning kábel. Tesla tak nepresadila čoraz používanejší USB-C kábel, majitelia modernejších zariadení budú preto musieť použiť ten svoj.

ZDROJ | Tesla

A kapacita? 3 350 mAh síce nezachráni každého, no ak používate powerbanku len v núdzových prípadov, nejde o žiadnu tragédiu. Tu sa však platí za značku, za ktorú dáte 45 dolárov. Bohužiaľ sa však powerbanka zatiaľ úplne vypredala.

ZdrojTesla

Komentáre k článku