Splashy Dots – pestrofarebná puzzle hra, ktorá z vás spraví umelca

Poznáte ten pocit, keď vidíte nejaký obraz, ktorý sa predal sa nehorázne peniaze a pritom podľa vás sa iba niekomu rozliala farba na plátno? Tak niečo také môžete robiť v hre Splashy Dots aj vy.

Mechanika hry je jednoduchá, úlohou hráča je posúvať sa po farebných stopách v správnom poradí tak, aby sa dostal na cieľový kruh. Pri posúvaní po týchto farebných stopách vzniká čiara, ktorá znázorňuje vykonaný pohyb, čo vo výsledku vytvára zaujímavé farebné obrazce. Okolo tohto vizuálneho zážitku sa točí aj menu hry, ktoré dokončené levely vystavuje ako umelecké diela v galérii.

Všetko ale nie je také pekné, ako sa zdá. A to doslova. Pri prvých leveloch si vývojári ešte dali záležať na tom, aby farebné čiary vytvárali nejaký zmysluplný obrazec, no po čase sa táto snaha z hry vytratí. Pokročilé levely boli pravdepodobne generované automaticky, čo je samozrejme pochopiteľné. V hre je totiž v základe viac než tisícka levelov a ďalšie balíčky sa dajú zakúpiť za 10,99 eur za jeden.

V hre nie sú žiadne časové limity ani obmedzený počet krokov. Levely sa tak dajú prechádzať v pokoji za sprievodu príjemnej, výťahovej hudby. Navodenie upokojujúcej atmosféry sa veľmi hodí, pretože Splashy Dots je relatívne náročná hra a jej náročnosť sa stupňuje postupne cez kapitoly.

Pozrite siINKS. – keď sa z pinballu stane paintball

K dispozícii sú preto aj pomocné kroky, ktoré napovedia, kam sa má hráč ďalej uberať. Tie sa dajú získať prechádzaním levelov, alebo zakúpiť za reálne peniaze. Cena začína od 1,09 ura za 5 krokov až po 21,99 eur za neobmedzené kroky.

Pozrite siPako Car Chase Simulator – pedál na podlahe a policajti v spätnom zrkadle

Pri kúpe ktoréhokoľvek balíčka sa z hry odstránia aj reklamy. Práve tie hru trochu kazia, pretože sa objavujú takmer vždy po dokončení levelu. Hre by oveľa viac svedčala platená verzia, ktorá by neobsahovala reklamy. Keďže si ale reklamy môžete odstrániť „za euro“, nejde o tak veľký problém. Suma sumárum – ak vám nevadia reklamy, Splashy Dots ponúka zadarmo viac muziky, než niektoré platené hry. Ak vám reklamy vadia, za minimálny poplatok sa ich zbavíte.

Splashy Dots72%

Veľkosť:
174 MB
Platforma:
iOS 8.0 alebo vyšší
Cena:
0,00 €

Splashy Dots je pestrofarebná hra, ktorá aj zadarmo ponúka ohromné množstvo levelov, ktoré svojou náročnosťou dajú poriadne zabrať.

Komentáre k článku